THOMAS

Odkurzacz pionowy Aqua Floor Cleaner Plus

Odkurzacz pionowy

Najnowsza propozycja marki Thomas – urządzenie Aqua Floor Cleaner Plus to gwarancja czystych i zadbanych podłóg w domu. Prowadzi się lekko i przyjemnie, jednocześnie odkurzając, myjąc i susząc podłogi, co sprawi, że nawet delikatne drewniane powierzchnie będą nie tylko perfekcyjnie czyste, ale i bezpieczne od zarysowań czy wilgoci.

Odkurzacz Thomas Aqua Floor Cleaner Plus został tak zaprojektowany, żeby dotrzeć w każde miejsce. Bok wałka czyszczącego jest odsłonięty, co sprawia, że dosięgnie brudu nawet przy krawędziach szafek czy innych mebli. Generowana podczas pracy siła ssania to aż 1500 Pa. Urządzenie wyposażone jest w dwa niezależne zbiorniki na wodę. Zbiornik na czystą wodę ma aż 750 ml pojemności, co pozwoli na sprzątnięcie bardzo dużej powierzchni bez konieczności uzupełniania wody. Cały brud wpada do oddzielnego pojemnika, dzięki czemu sprzątamy podłogi zawsze czystą i świeżą wodą. Odkurzacz Thomas Aqua Floor Cleaner Plus zapewnia również higieniczną czystość. Wystarczy uruchomić proces sterylizacji w zbiorniku na czystą wodę, by na własne oczy zobaczyć, jak wytwarzana jest woda elektrolityczna. Po zakończonym procesie sterylizacji możemy zacząć sprzątanie z pewnością, że zapewniamy 100 proc. higieny dla swojego domu. Odkurzacz Thomas Floor Cleaner Plus ma funkcję samooczyszczania. Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, żeby rolka czyszcząca oraz cały układ odprowadzania i doprowadzania wody się oczyściły.

Sprzęt wyposażony jest w duży i przejrzysty wyświetlacz Smart LED, który pokaże status wszystkich funkcji. Uprzedzi też, jeżeli bateria niedługo będzie wymagała ładowania, oraz poinformuje o konieczności zmiany wody. Asystent głosowy również na bieżąco będzie informował o pracy odkurzacza. Komfortowe przyciski umieszczone w uchwycie pozwolą na wygodne sterowanie wszystkimi funkcjami. Odkurzacz Thomas Aqua Floor Cleaner Plus został tak zaprojektowany, żeby wszystkie czynności eksploatacyjne były łatwe do wykonania. Pojemniki na wodę zdejmiemy jednym kliknięciem. Są też wygodne w napełnianiu i opróżnianiu. Urządzenie w zestawie ma wygodną bazę ładującą z uchwytami na akcesoria. Baza jest też podstawą w procesie samooczyszczania. Dzięki niej nie ma mowy o wodzie na podłogach, a przechowywanie i ładowanie są wyjątkowo łatwe. W pudełku razem z odkurzaczem Thomas Aqua Floor Cleaner Plus znajdziemy niezbędne akcesoria, jak płyn do mycia Pro-Tex, szczotkę z ostrzem do konserwacji, bazę ładującą z uchwytami oraz zapasowy wałek czyszczący i filtr.

Odkurzacz-pionowy-Aqua-Floor-Cleaner-Plus-2
2023-09-15
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket