ASKO

Suszarki z pompą ciepła z linii Style

Suszarki z pompą ciepła z linii

Asko, skandynawski producent najlepszej jakości urządzeń AGD klasy premium, wprowadza nowy sprzęt pralniczy, który jest nie tylko funkcjonalny, ale również elegancki wzorniczo. Mowa tu o nowoczesnych suszarkach z pompą ciepła z linii Style, które są wyposażone w najnowocześniejsze systemy i funkcje, a przy tym niezwykle energooszczędne.

Nowe urządzenia pralnicze Asko to bez wątpienia doskonałe połączenie innowacyjnych i zrównoważonych rozwiązań oraz ponadczasowego wzornictwa. Mowa tu o wolnostojących suszarkach bębnowych z linii Style, w której skład wchodzą trzy nowoczesne urządzenia: T608HX.S, T608HX.W oraz T611HX.W. Urządzenia różnią się wybarwieniem obudowy oraz ładownością.

Suszarki bębnowe z linii Style z nową konstrukcją bębna oferują rozwiązanie Soft Drum. Zostało ono opracowane w celu zwiększenia przepływu powietrza wokół wsadu, a tym samym zwiększenia efektu suszenia. Okrągłe wgłębienia z fazowanymi krawędziami mają również działanie amortyzujące, które zmniejsza zużycie tkanin. Rozwiązanie Soft Drum zapewnia równomierne i delikatne suszenie zarówno przy małych, jak i dużych ładunkach. Warto również wspomnieć o autorskim rozwiązaniu Asko, jakim jest funkcja Butterfly Drying. Oszczędza ona zarówno silnik, jak i deskę do prasowania. Unikalne łopatki wewnątrz bębna obracają ubrania w kształcie ósemki, co zapobiega ich zwijaniu się. Prowadzi to do zmniejszenia potrzeby odwracania kierunku obrotów bębna. Jest to przemyślana funkcja, która oszczędza silnikowi i taśmie niepotrzebnych naprężeń, a suszonym tkaninom zagnieceń.

Suszarki z linii Style to również urządzenia energooszczędne. To za sprawą pompy ciepła oraz silnika inwerterowego. Suszarki Asko z pompą ciepła zużywają zaledwie 0,24 kWh na 1 kg prania. W połączeniu z systemem Sensi Dry i programami automatycznymi sprawia to, że są to urządzenia dla użytkowników dbających o środowisko.

Wszystkie suszarki z linii Style konstrukcyjnie wyposażone są w pełnowymiarowy front wykonany z jednego elementu z solidnej stali nierdzewnej. Dopełnieniem wzorniczym, ale również funkcjonalnym jest stylowy, poziomy panel sterowania, wykonany ze szczotkowanego metalu. Front, panel, wyświetlacz oraz inne widoczne dla otoczenia elementy są doskonale dopasowane i wykończone. Intuicyjne sterowanie nowymi suszarkami z linii Style ułatwia pełnokolorowy wyświetlacz TFT o dużej rozdzielczości. Dzięki niemu użytkownik w sposób komfortowy sprawdzi oraz zaprogramuje dostępne funkcje, tryby i programy. Na wyświetlaczu urządzenie na bieżąco informuje użytkownika o aktualnym statusie sprzętu.

Marka Asko, tak samo, jak w wypadku innych urządzeń, nie poszła na żadne kompromisy w kwestii materiałów. Wszystkie pokrętła i przyciski są wykonane z dokładnie wypolerowanego metalu i zaprojektowane tak, by zapewnić najlepsze wyczucie i reakcję podczas użytkowania.

Suszarki-z-pompa-ciepla-z-linii-Style-2
2023-09-15
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket