CONCEPT

Lodówki LTR3047bc i LTR3047wh

Lodówki

Firma Concept ma w ofercie kilkanaście lodówek utrzymanych w stylu retro. Różnią się pojemnością, funkcjonalnością, a także kolorystyką. Występują one w rozmaitych wersjach kolorystycznych, a także gabarytach i kształtach. Do chłodniczych urządzeń marki Concept w stylu retro dołączyły dwa nowe modele: LTR3047bc i LTR3047wh.

Firma Concept oferuje najnowsze lodówki w stylu retro jako urządzenia jednodrzwiowe, kompaktowe oraz podblatowe. Dostępne są zarówno w wersji klasycznej bieli, jak i nowoczesnej czerni. Nowe modele wolnostojących chłodziarkozamrażarek są odpowiedzią na wciąż duże zainteresowanie klientów urządzaniem przestrzeni kuchennych w ponadczasowej stylistyce, która mimo wciąż zmieniających się trendów będzie modna nawet po wielu latach. Chłodziarkozamrażarki Concept LTR3047bc i LTR3047wh mają te same parametry, a różnią się wyłącznie wybarwieniem obudowy. Z uwagi na detale i szczegóły charakterystyczne dla stylistyki retro w urządzeniach chłodniczych tego typu nie jest możliwa zmiana kierunku otwierania drzwi. Nowe modele marki Concept to tak zwane lodówki wolnostojące z wewnętrzną niewielką przestrzenią nazywaną strefą niskich temperatur. Strefa niskotemperaturowa osiąga najniższą temperaturę -1 °C i służy do szybkiego schładzania potraw i napojów. Całkowita pojemność chłodziarki wynosi 93 l. We wnętrzu komory chłodzenia zainstalowano między innymi praktyczne półki oraz dodatkowy pojemnik, np. na warzywa i owoce. Nowe modele marki Concept są wyjątkowo ciche. Poziom hałasu wytwarzanego podczas pracy nie powinien przekraczać 41 dB. Wymiary lodówek wynoszą: 83,5 cm (wysokość), 48,8 cm (szerokość) i 44 cm (głębokość). Nowe modele zachwycą szczególnie miłośników ponadczasowego stylu retro. Pasują zarówno do kuchni nowoczesnych, jak i utrzymanych w stylu rustykalnym.

Obie nowości marki Concept to chłodziarki w stylu retro z charakterystycznymi zaokrąglonymi bokami. Idealnie pasują do domów urządzonych w stylu vintage, ale będą również pasowały do nowoczesnych wnętrz i nadadzą im zupełnie inny i nowy wymiar. Dzięki kompaktowym wymiarom lodówki doskonale sprawdzą się w mniejszych kuchniach, biurach, akademikach, aneksach kuchennych, a także pokojach hotelowych i domkach letniskowych.

Lodowki-LTR3047bc-i-LTR3047wh-2
2023-09-15
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket