MPM

Lodówka MPM-81-CJH-24/E

Lodówka

Modele podblatowych chłodziarkozamrażarek z wewnętrznym zamrażalnikiem wciąż cieszą się dużą popularnością, z uwagi na kompaktowe wymiary i praktyczne funkcje. Na rynku każdego roku pojawiają się nowe urządzenia. Nową propozycją w tym segmencie urządzeń chłodniczych w ofercie marki MPM jest model MPM-81-CJH-24/E.

Nowy model lodówki firmy MPM jest odświeżeniem dobrze znanego i cenionego modelu MPM- 81-CJH-24. W odróżnieniu od poprzednika, nowa lodówka MPM-81-CJH-24/E odznacza się wyższym wskaźnikiem efektywności energetycznej, a także dodatkowymi akcesoriami, które poprawiają komfort użytkowania. Całkowita pojemność chłodziarkozamrażarki, przy zachowaniu szerokości wynoszącej niespełna 47,5 cm, 84,2 cm wysokości i 45 cm głębokości, wynosi 82 l. Komora chłodzenia wyposażona jest w 2 szklane półki, 1 duży pojemnik do przechowywania owoców i warzyw oraz 3 praktyczne balkoniki na drzwiach. Dodatkowymi akcesoriami są praktyczny pojemnik na jajka oraz pojemnik do lodu. Balkoniki są tak wyprofilowane, żeby ustawione na nich drobne produkty, jak i wysokie butelki nie wysuwały się z nich podczas energicznego otwierania drzwi. Z kolei komora zamrażalnika oferuje przestrzeń otwartą do przechowywania produktów spożywczych i niewielkich pojemników. Na drzwiczkach znajduje się charakterystyczne oznaczenie gwiazdkami, w tym wypadku są one 3, co oznacza, że nowa chłodziarka MPM oferuje w zamrażalnikach temperaturę około -18 °C. W takiej temperaturze można przechowywać produkty, w zależności od rodzaju, od 3 do nawet 12 miesięcy. Urządzenie wyposażone jest w system manualnego odszraniania, co oznacza, że zarówno komora chłodzenia, jak i komora zamrażania będzie wymagała od użytkownika okresowego odszraniania ręcznego. Niemniej przy zachowaniu systematyki nowa chłodziarkozamrażarka MPM jest łatwa do utrzymania w czystości, bowiem wszystkie elementy wewnętrznego wyposażenia można zdemontować i wyczyścić poza urządzeniem. Funkcjonalność urządzenia dopełniają regulowane nóżki i możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi. Co więcej, urządzenie można z łatwością zamontować pod kuchennym blatem roboczym. Nowy model chłodziarkozamrażarki MPM charakteryzuje się nadzwyczaj niskim poziomem hałasu wytwarzanego podczas pracy, który nie powinien przekroczyć 38 dB.

Model MPM-81-CJH-24/E oferowany jest w wybarwieniu matowej czerni. Takie wybarwienie sprawia, że lodówka doskonale będzie pasowała zarówno do kuchni urządzonych w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Kompaktowe gabaryty urządzenia będą praktycznym uzupełnieniem aneksów kuchennych, pokoi hotelowych, pokoi socjalnych, a także biur, aptek czy gabinetów kosmetycznych.

2023-09-15
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket