FRANKE

Płyta Smart 2gether FSM 709 HI

Płyta Smart 2gether

Smart 2gether, najnowsza propozycja produktowa firmy Franke, łączy w sobie dwa urządzenia w jednym: płytę indukcyjną ze zintegrowanym wyciągiem o najwyższej klasie efektywności energetycznej A++. W ten sposób Franke dodaje kolejny dobrej jakości komponent kuchenny, uzupełniając linię produktów Smart.

Nowa płyta Smart 2gether jest wynikiem wieloletnich doświadczeń i prac rozwojowych firmy Franke. Liczne rozwiązania techniczne high-tech uzupełniają nowoczesną estetykę kuchenną produktu. Automatyczne funkcje z ustawionymi poziomami mocy ułatwiają codzienne życie w kuchni, podobnie jak automatyczne wykrywanie garnków i aktywacja okapu kuchennego. Smart 2gether FSM 709 HI w wykończeniu z czarnego szkła jest urządzeniem typu dwa w jednym. Składa się z płyty indukcyjnej połączonej z wbudowanym okapem. Płyta wyposażona jest w 4 pola grzewcze i 1 strefę Bridge z możliwością zintegrowania pól oraz funkcje Booster, pauzy z pamięcią ustawień i podgrzewania. Łączone pole Bridge obejmuje 2 cewki, które mogą działać zarówno niezależnie od siebie, jak i wspólnie, tworząc duże pole grzewcze.

Wyciąg, w zależności od potrzeb i możliwości instalacyjnych, może działać w trybie otwartym lub recyrkulacyjnym. Urządzenie uruchamia się automatycznie po włączeniu płyty i dostosowuje moc pochłaniania do poziomu intensywności jej pracy.

Sterowanie urządzeniem odbywa się za pomocą slidera z czerwonym podświetleniem. Intuicyjny interfejs użytkownika obejmuje bezpośredni dotykowy panel sterowania dla każdego pola grzewczego, jak również dla okapu. Komfort obsługi zapewnia dynamika światła, bowiem przyciemniona barwa podświetlenia pozwala zobaczyć dostępne opcje, zaś w pełni intensywne czerwone podświetlenie włącza się, gdy dana funkcja została wybrana. Cechą szczególną płyty indukcyjnej Smart 2gether jest kratka maskująca zintegrowanego z blatem płyty okapu. Wykonana jest ze stali szczotkowanej barwionej na czarno, dzięki czemu idealnie komponuje się z czarna ceramiką płyty grzejnej. Zlicowana kratka maskująca jest odporna na wysoką temperaturę i uszkodzenia, a dodatkowo taki rodzaj montażu sprawia, że garnki i patelnie można z łatwością przesuwać z lewej strony na prawą, bez konieczności ich podnoszenia, i zajmuje mało miejsca.

Nowe urządzenie Franke oferuje w pełni wodoodporny silnik wraz z elementami elektronicznymi oraz innowacyjny system gromadzenia wyciekłych płynów. Te praktyczne funkcjonalności zapewniają bezpieczne użytkowanie oraz nieprzerwane działanie wyciągu nawet w przypadku znacznego zalania Nową płytę Smart 2gether zaprojektowano tak, aby pasowała do szafki o szerokości 60 cm, zatem sprawdzi się nie tylko na wyspie kuchennej, ale również w ciągu dolnej zabudowy meblowej. Płytę można zarówno wbudować w blat roboczy, jak i montować na równo z nim. Taka konstrukcja spełnia wymogi prostej, efektywnej instalacji oraz jest zgodna z kuchennymi standardami. Niewielki rozmiar pozwala przeznaczyć więcej przestrzeni na blacie roboczym na przygotowywanie żywności. Do montażu urządzenia Smart 2gether Franke rekomenduje zastosowanie nowego zestawu recyrkulacyjnego, który pozwala zupełnie zrezygnować z rur. W tym wypadku nie będą już one potrzebne.

Produkty Franke linii Smart to odpowiedź na potrzeby młodych i dynamicznych użytkowników, ceniących swój styl i swobodę w aranżacji wnętrza.

Plyta-Smart-2gether-FSM-709-HI-2
2023-09-11
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket