ASKO

Zmywarki do zabudowy DBI745MIQ.S i DBI746MIQ.BS

Zmywarki do zabudowy

„Inteligentne”, wyposażone w nowoczesne funkcje, a przy tym trwałe i zrównoważone dla środowiska – to najczęstsze cechy przypisywane najbardziej zaawansowanym technicznie urządzeniom wyposażenia domowego. Czy zmywarki mogą łączyć wszystkie te cechy? Skandynawska firma Asko, tworząca najlepszej jakości sprzęt, od 70 lat udowadnia, że jest to możliwe. Oto najnowsze produkty, jakie wprowadza Asko na polskim rynku w tym segmencie.

Asko, skandynawski producent najlepszej jakości urządzeń AGD klasy premium, wprowadza nowe zmywarki do zabudowy, będące częścią generacji DW60, które określa mianem najbardziej niezawodnych i najwydajniejszych na świecie. Nowe zmywarki Asko to bez wątpienia doskonałe połączenie innowacyjnej techniki, zrównoważonych rozwiązań i ponadczasowego wzornictwa. Zmywarki DBI745MIQ. S i DBI746MIQ.BS, różniące się kolorem frontu, zaprojektowane i rygorystycznie testowane w warunkach odpowiadających 20-letniemu okresowi regularnego użytkowania, zapewniają doskonałe rezultaty zmywania i suszenia.

Firma Asko opracowała cały szereg innowacyjnych rozwiązań, pozwalających uzyskać najlepsze możliwe rezultaty czyszczenia. Nowe modele zmywarek zostały wyposażone w rozwiązania, które ułatwiają codzienne obowiązki i zapewniają maksymalny komfort użytkowania na każdym etapie pracy urządzeń. Dzięki „inteligentnemu” systemowi Super Cleaning naczynia nie muszą być płukane przed włożeniem do zmywarki. Nowa linia zmywarek ma precyzyjny system natryskowy, zaprojektowany tak, by dotrzeć do każdej części zmywarki – bez względu na to, jaki program jest używany. Ponadto nowe zmywarki oferują program Higiena, który myje i płucze naczynia w temperaturze 70 °C, zatem jest idealny do butelek dla niemowląt, desek do krojenia czy słoików na domową marmoladę. Dodatkową skuteczność i wydajność zapewnia opracowana przez ekspertów Asko funkcja Turbo Combi Drying, która odparowuje wodę i za pomocą wentylatora odprowadza wilgotne powietrze na zewnątrz komory zmywania. Nowe sprzęty cechują duża wysokość załadunku, wynosząca aż 54 cm, oraz duża pojemność. Dzięki temu nowe modele pomieszczą aż 14 kompletów naczyń oraz najbardziej nieporęczne sprzęty kuchenne. Skandynawskie korzenie marki przejawiają się także w minimalistycznym wzornictwie produktów, charakteryzującym się czystą paletą kolorów i wykorzystaniem naturalnych materiałów. Dzięki temu urządzenia Asko idealnie harmonizują z wystrojem każdego mieszkania.

2023-09-11
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket