ASKO z linią w kolorze Pearl Grey

Perłowa szarość zastosowania w urządzeniach z linii Elements doskonale pasuje do drewna, granitu, marmuru lub ceramiki i bez trudu łączy się z nowoczesnymi projektami kuchni. Jest to kolor ponadczasowy, który wnosi harmonię oraz poczucie dopasowania do każdej przestrzeni, w której się znajdzie. Unikalne połączenie koloru Pearl Grey z miękkim szarym szkłem perłowym, które ma subtelną metaliczną poświatę, wnosi niewymuszoną elegancję i oryginalność do każdej kuchni. Szaro-ziemiste tony tworzą miękką, przytulną i wysmakowaną przestrzeń, a metaliczne drobinki w szkle dodają bogaty warstwowy efekt, ponieważ reagują na różne rodzaje światła.

Perłowa szarość jest dostępna we wszystkich urządzeniach z linii Elements, w której skład wchodzą piekarniki, okapy, ekspresy do kawy, szuflady do gotowania próżniowego i do podgrzewania. Pearl Grey znajdziemy również w ekskluzywnych chłodziarkach na wino marki Asko.

Piekarniki z linii Elements to urządzenia, które łączą w sobie najnowocześniejsze rozwiązania z ponadczasowym skandynawskim designem. W ofercie marki znajdują się piekarniki konwekcyjno- parowe, pirolityczne, mikrofalowe kombi, a także tradycyjne piekarniki 5 w 1, w tym również urządzenia kompaktowe

ASKO
2023-09-08
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket