CREATIVE

Słuchawki bezprzewodowe Outlier Free+ i Free Pro+

Słuchawki bezprzewodowe

Creative Technology wprowadza na rynek dwa modele bezprzewodowych zestawów słuchawkowych z przewodnictwem kostnym, regulowanymi zausznikami i pamięcią.

Creative wprowadza do sprzedaży nowe zestawy słuchawek bezprzewodowych z regulacją przetworników: Outlier Free Pro+ oraz Outlier Free+. Możliwość formowania pałąków zauszników z przetwornikami dopasowuje je do kształtu głowy i uszu użytkownika, co powoduje uzyskanie optymalnych warunków do odtwarzania muzyki.

Słuchawki Creative Outlier Free+ zwierają akumulator litowo-polimerowy, który na jednym ładowaniu pozwoli na odtwarzanie dźwięku nawet do 10 godzin. Zaledwie 10 minut ładowania zapewni odtwarzanie dźwięku do 2 godzin. Łączność wielopunktowa umożliwia jednoczesne korzystanie z dwóch urządzeń połączonych przez Bluetooth 5.3. Przy oglądaniu filmów w celu zminimalizowania opóźnień audio względem obrazu słuchawki oferują tryb zmniejszenia opóźnienia. Słuchawki zaopatrzono w mikrofon wielokierunkowy z trybem redukcji szumów i obsługą asystentów głosowych. Na pałąku urządzenia znajdują się intuicyjne przyciski sterujące, które odpowiadają za odbieranie rozmów, sterowanie dźwiękiem i innymi ustawieniami. Cała konstrukcja to połączenie stopu tytanu z lekkim silikonem z efektem pamięci dla wygody długiego użytkowania nawet w ekstremalnych warunkach.

Wersja Creative Outlier Free Pro+ polecana jest sportowcom. Zestawu słuchawkowego można używać podczas pływania, żeglowania, jazdy na rowerze, biegania. Certyfikat wodoszczelności IPX8 umożliwia używanie zestawu słuchawkowego podczas pływania, a nawet płytkiego nurkowania pod wodą (do 1,5 m). W zestawie zastosowano odtwarzacz MP3 (kompatybilny również z formatami plików FLAC, WAV i APE) z wbudowaną pamięcią 8 GB, na której możemy zapisać nawet 2000 utworów w formacie MP3. Możliwe jest odtwarzanie pod wodą, gdzie zasięg transmisji bezprzewodowej może być zakłócany.

Sluchawki-bezprzewodowe-Outlier-Free-i-Free-Pro-2
2023-09-05
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket