SHARP

Przenośny głośnik estradowy SumoBox CP-LS100

Przenośny głośnik estradowy

SumoBox jest pierwszym produktem, przy tworzeniu którego Sharp nawiązał współpracę z francuską marką audio Devialet, wdrażając technikę SAM (Speaker Active Matching), która umożliwia wytwarzanie bogatego, szczegółowego i mocnego basu przy minimalnych słyszalnych zniekształceniach.

SumoBox (CP-LS100) to uniwersalny przenośny głośnik zasilany z ładowalnej baterii litowo-jonowej. System głośników stereo, składający się z dwóch 8-calowych głośników niskotonowych i dwóch 2-calowych głośników wysokotonowych dostarcza 120 W RMS / 105 dB mocy. Wykonana z drewna obudowa (kątowa konstrukcja głośników) zapewnia optymalne rozproszenie dźwięku. Obudowę wyróżnia przemysłowa kratka z czarnej stali. Narożne ochraniacze z gumy silikonowej mogą być doczepiane podczas używania SumoBox na podłodze lub transportu. W pozycji pionowej lub na stojaku narożne ochraniacze można usunąć i zastąpić niskoprofilowymi nóżkami. Trzy wytrzymałe uchwyty na górze i po bokach umożliwiają łatwe pozycjonowanie kolumny. Profesjonalny panel SumoBox wyposażono w następujące opcje łączności: trzy kanały wejściowe, combo TRS/XLR (2x) z regulacją pogłosu, tonów niskich i wysokich oraz Aux/Bluetooth. Można podłączyć keyboard, gitarę lub mikrofon i z łatwością regulować poziom dźwięku. W trybie Duo SumoBox łączy się bezprzewodowo z drugim SumoBoxem, aby uzyskać odtwarzanie stereo. Alternatywnie można użyć przewodowego łącza głośnikowego do połączenia łańcuchowego wielu SumoBoxów i współdzielenia źródeł wejściowych.

Kolejną unikalną cechą SumoBoxów jest (dołączona do zestawu) wymienna, ładowalna bateria litowo-jonowa 14,8 V / 5 Ah, która zapewnia do 10 godzin odtwarzania lub podłączyć głośnik do zasilania sieciowego. SumoBox może być sterowany z dowolnego miejsca w pomieszczeniu za pośrednictwem aplikacji Sharp Life, co zwiększa jego funkcjonalność.

Przenosny-glosnik-estradowy-SumoBox-CP-LS100-2
2023-09-05
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket