Dekoder Polsat Box 4K, nowe funkcje

W dekoderach Polsat Box 4K po aktualizacji oprogramowania pojawiły się: zmienione menu główne, wyszukiwarka głosowa oraz aplikacja Disney+. Nowe funkcje pozwalają na jeszcze wygodniejsze korzystanie z telewizji, serwisów streamingowych i treści na żądanie. Aktualizacja oprogramowania odbywa się automatycznie i nie wymaga dodatkowych działań po stronie klientów.

Menu główne z rekomendowanymi treściami pojawia się na pierwszym ekranie, który wyświetla się zaraz po uruchomieniu dekodera lub po kliknięciu zielonego domku na pilocie. Menu główne znajduje się z lewej strony, natomiast w centralnej części ekranu widoczne są listy z rekomendowanymi treściami np. ostatnio oglądane kanały, aplikacja Sklep, hity, nowości Disney+. Menu jest intuicyjne i usprawnia korzystanie z bogactwa treści dostępnych za pośrednictwem dekodera. W menu głównym szybko wejdziemy w opcje: Szukaj, Kanały TV, Polsat Box Go, Aplikacje, Ustawienia dekodera i inne. W sumie można korzystać z 14 funkcji menu głównego.

Dużym ułatwieniem w wyszukiwaniu treści jest wyszukiwanie głosowe stosowane już w telewizorach czy smartfonach. Do wyszukiwania informacji używa się przycisku mikrofonu na pilocie. Oprócz opcji przeszukania treści na kanałach TV, przeszukiwane są zasoby biblioteki Polsat Box Go i materiały dostępne w usłudze w CatchUP (do 7 dni) oraz aplikacji Disney+. Na przykład dla filmu „Psy” w zasobach dekodera wyszukane zostały kanały telewizyjne z terminami emisji filmów „Psy” i „Psy 3. W imię zasad” i inne programy o tej tematyce. Dla hasła „Tenis” znalezione zostały ponad 230 pozycji, np. terminy transmisji turnieju ATP w Toronto.

Aplikacja Disney+ jest dostępna z poziomu menu głównego dekoderów 4K, które można zobaczyć, klikając zielony przycisk z domkiem na pilocie. Takie same nowe funkcje otrzymał dekoder Posat Box Lite.

Dekoder Polsat Box 4K,
2023-08-31
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket