ACTION

Program partnerski „Łowcy iSE-Coinów”

Program partnerski

Maj 2023 r. przyniósł nowe możliwość dla klientów biznesowych firmy Action dzięki nowemu programowi partnerskiemu „Łowcy iSE-Coinów” dla klientów biznesowych. Program wyróżnia się prostotą rejestracji i obiecuje emocjonujące oraz cenne nagrody dla zwycięzców.

„Łowcy iSE-Coinów” zapewniają wyjątkową okazję do uczestnictwa w dwóch różnych wersjach akcji: promocji i konkursie. Uczestnicy mogą wybrać opcję, która odpowiada ich preferencjom. Rejestracja jest niezwykle prosta i odbywa się za pośrednictwem specjalnej platformy online. Program, trwający do czerwca 2024 r., został podzielony na 14 miesięcznych edycji.

Atrakcyjność programu opiera się na katalogu cennych nagród, jakie zdobywają zwycięzcy poszczególnych edycji. Nagrody w postaci sprzętu IT, RTV-AGD i wielu innych kategorii wzbogaca oferta kart przedpłaconych i e-voucherów oraz rabatów posprzedażowych.

Action SA pozostaje w czołówce firm innowacyjnych i zawsze dąży do zapewnienia najwyższej jakości usług swoim klientom. Program partnerski „Łowcy iSE-Coinów” jest kolejnym krokiem w kierunku zwiększenia atrakcyjności naszej oferty oraz wzmocnienia więzi z klientami. Dla nas, w Action, ważne jest, aby pomagać naszym partnerom rozwijać ich biznes, a także doceniać fakt współpracy z nami – powiedział dyrektor działu handlowego Action SA, Paweł Kopycki.

Wszystkich zainteresowanych Action zachęca do odwiedzenia strony internetowej programu „Łowcy iSE-Coinów” pod adresem is3.action.pl/lowcy oraz platformy zakupowej is3.action.pl, gdzie znajdują się szczegółowe informacje na temat rejestracji, zasad i nagród. To doskonała okazja, by wejść w świat iSE-Coinów i zwiększyć swoje korzyści. Pytania można kierowac także do swoich opiekunów handlowych oraz pod adres lowcy@action.pl.

2023-08-09
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket