PETRA , SALTER

W ofercie dystrybucyjnej Lider Starachowice

W ofercie dystrybucyjnej

Hurtownia Lider Starachowice powiększyła asortyment o wybrane produkty marek Petra oraz Salter.

Właścicielem marek Petra i Salter jest firma Ultimate Products. To jeden z czołowych brytyjskich producentów sprzętu AGD oraz elektroniki. W jego ofercie znajdziemy aż 10 marek. Firma coraz bardziej zaznacza swoją obecność na polskim rynku, który doskonale uzupełnia ciekawą i zróżnicowaną ofertą produktową.

Salter to marka, której korzenie sięgają 1760 r., producent, specjalizujący się w produkcji wag do codziennego użytku. To firma z historią, która na swoje dobre imię pracowała przez setki lat. Założona przez Richarda Saltera w Bilston, w Anglii, cieszy się popularnością m.in. w Wielkiej Brytanii, Kanadzie, USA, ale teraz może również podbić polski rynek. Dodatkowo producent ten gwarantuje aż do 15 lat gwarancji, co świadczy o jakości wykonywanych produktów. Produkty marki Salter są więc kierowane do klientów wymagających, którzy oczekują wyjątkowych funkcji i rozwiązań czy nietuzinkowego designu, niedostępnych w sprzęcie innych marek.

Petra to niemiecka marka zajmująca się produkcją urządzeń elektrycznych na użytek domowy. Założona w 1968 r., cieszy się zdobywanym przez lata, zaufaniem wśród klientów. Specjalizuje się w produkcji różnorodnych produktów, w tym ekspresów do kawy, czajników elektrycznych, opiekaczy, blenderów, sokowirówek, odkurzaczy, żelazek, a także innych urządzeń gospodarstwa domowego. Firma oferuje duży wybór produktów, które są projektowane, by ułatwiać codzienne czynności w domu i zapewniać wygodę użytkownikom.

W ofercie dystrybucyjnej
2023-08-08
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket