ZELMER

Generator pary ZIS5400 Aqua Steam

Generator pary

Wydajny generator pary sprawi, że prasowanie zajmie znacznie mniej czasu. Powinien on jednak mieć kilka przydatnych rozwiązań, jak ceramiczna stopa i system antywapienny czy możliwość prasowania w pionie, które znajdziemy w modelu Zelmer ZIS5400 Aqua Steam.

Dzięki mocy 2400 W i ciśnieniu 6 bar generator pary Zelmer ZIS5400 Aqua Steam zapewnia idealne parametry, które gwarantują doskonałe prasowanie. Dzięki szybkiemu nagrzewaniu i głębokiemu przenikaniu pary przez tkaninę urządzenie skutecznie usuwa zagniecenia i zapewni perfekcyjny wygląd ubrań. Łatwa obsługa i wygoda użytkowania sprawią, że prasowanie stanie się znacznie wygodniejsze. Ceramiczna stopa Perfect Glide w generatorze pary ZIS5400 Aqua Steam zapewnia idealny poślizg i precyzyjne prasowanie. Jej zaawansowana powłoka ceramiczna jest odporna na zarysowania, dodatkowo zapewnia doskonałą dystrybucję pary. Prasowanie stanie się łatwe, szybkie i bezproblemowe i jednocześnie zapewni doskonały wygląd odzieży na dłużej. Generator pary Zelmer ZIS5400 Aqua Steam gwarantuje maksymalny wyrzut pary na poziomie 320 g oraz stały w zakresie od 0 do 120 g/min. Dzięki tym parametrom prasowanie staje się niezwykle efektywne i skuteczne. Urządzenie wyposażono w możliwość regulacji ilości pary oraz temperatury. Pojemność zbiornika na wodę wynosi 1,5 l, co sprawia, że nie musimy go często uzupełniać. Duża moc zapewnia również szybkie nagrzewanie. Urządzenie jest gotowe do pracy już po 2 minutach.

Niezależnie od stopnia zagniecenia ubrań urządzenie szybko i precyzyjnie usunie nawet najtrudniejsze zagniecenia z różnego rodzaju tkanin, Automatyczny system antywapienny Anti-Calc skutecznie zapobiega osadzaniu się kamienia, gwarantując mocny strumień pary i zwiększając trwałość urządzenia. Dodatkowo para bez zanieczyszczeń kamieniem oznacza, że ubrania pozostaną nieskazitelnie czyste podczas prasowania. Dzięki systemowi Anti-Calc generator pary będzie służyć przez dłuższy czas, zapewniając efektywne prasowanie. Urządzenie umożliwia prasowanie w pionie, które jest idealne dla delikatnych materiałów i pozwala szybko odświeżyć ubrania bez konieczności zdejmowania ich z wieszaka. Z kolei prasowanie na sucho pozwala na precyzyjne wygładzenie nawet największych zagnieceń. Niezależnie od wybranej metody generator pary zapewnia doskonałe rezultaty prasowania, jednocześnie dbając o nieskazitelny wygląd garderoby. Na wygodne przenoszenie pozwala przycisk bezpieczeństwa, który blokuje żelazko i chroni je przed upadkiem. Producent nie zapomniał o bezpieczeństwie, dlatego generator pary Zelmer ZIS5400 Aqua Steam został wyposażony w funkcję automatycznego wyłączenia.

Generator pary
Generator pary
2023-08-08
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket