Concept w stylu skandynawskim

Marka Concept, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów w kwestii najnowszych trendów wzorniczych i funkcjonalnych w zakresie sprzętów gospodarstwa domowego o nowoczesnym wzornictwie, oferuje kuchenkę mikrofalową MT4420wh. Oprócz przydatnych funkcji i intuicyjnej obsługi urządzenie odznacza się eleganckim wyglądem, doskonale pasującym do kuchni utrzymanej w stylu nowoczesnym.

Linia Nordic marki Concept, w której jednym z urządzeń wolnostojących jest nowy model kuchenki mikrofalowej, konstrukcją wizualną nawiązuje do nowoczesnego, skandynawskiego stylu. To połączenie stali nierdzewnej z lustrzaną powierzchnią i dodatkami z imitacji drewna to nie tylko gwarancja estetycznego wzornictwa, ale również trwałość i jakość. Urządzenie będzie idealnym dopełnieniem funkcjonalnym kuchni urządzonych w stylu nowoczesnym, jak również tych, które w przewadze wykończone są naturalnymi materiałami, jak szkło, beton, drewno czy cegła. W tej samej stylistyce marka Concept oferuje również czajnik elektryczny oraz spieniacz do mleka.

Urzadzenie marki Concept przede wszystkim zachwyca niekonwencjonalnym designem w postaci lustrzanego szkła na drzwiach i atrakcyjnych elementów z imitacji drewna. Urządzenie jest bardzo łatwe i intuicyjne w obsłudze. Steruje się nim za pomocą jasno oznaczonych przycisków i ergonomicznego pokrętła. Intuicyjnej obsługi i eleganckiego wyglądu dopełnia duży, czytelny wyświetlacz. Co ciekawe, urządzenie, podobnie jak pralki czy zmywarki, wyposażone zostało w funkcję opóźnionego startu.  

Concept
2023-07-11
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket