FRANKE

Trzy prestiżowe nagrody

Trzy prestiżowe nagrody

W najważniejszych branżowych konkursach – „Red Dot Awards” 2023 i „iF Design Awards” 2023 – szwajcarska firma Franke zdobyła aż trzy nagrody. Tym samym udowodniła, że jest niekwestionowanym liderem w obszarze innowacyjnego wzornictwa i przemyślanych rozwiązań w swojej kategorii.

Nagrody są uhonorowaniem konsekwentnego dążenia Franke Home Solutions do projektowania wyjątkowych produktów, przekraczających oczekiwania klientów i wprowadzających innowacje na miarę współczesnych potrzeb. Międzynarodowe jury eksperckie „Red Dot Design Awards” wyróżniło nową baterię Icon Semi-Pro, a w ramach „iF Design Awards” 2023 uhonorowano zestaw akcesoriów All-In, zlewozmywak Kanon i baterię Active Twist w wersji Black Matte.

Icon Semi-Pro

Idealna bateria dla entuzjastów gotowania. To najnowsza odsłona legendarnej już i wielokrotnie nagradzanej serii baterii Icon, która doskonale wpisuje się w estetykę nowoczesnej kuchni. Wyróżnia ją rozpoznawalny, ikoniczny kształt – stylowy i funkcjonalny. Dzięki wyważonym rozmiarom Icon Semi-Pro może być zamontowana na wyspie kuchennej lub pod górnymi szafkami, zapewniając w obu przypadkach maksymalną wygodę. Matowe czarne wykończenie baterii to modny, elegancki i uniwersalny akcent pasujący do rozmaitych aranżacji kuchni.

Trzy prestiżowe nagrody

Zestaw ALL-IN

Mała rewolucja w przygotowywaniu posiłków. Wielofunkcyjny, modułowy i elegancki: ALL-IN to zestaw akcesoriów do zlewozmywaka, które można ze sobą zestawiać w różny sposób. Akcesoria pasują do szyny teleskopowej, która opierana jest o krawędź zlewu. Dzięki temu ALL-IN można używać we wszystkich zlewozmywakach o szerokości do 54 cm. Zestaw jest pomocny w przygotowywaniu posiłków, sprzątaniu kuchni i przechowywaniu gotowych dań. Dzięki innowacyjnemu ALL-IN najbardziej potrzebne w strefie zmywania akcesoria są zawsze pod ręką.

Trzy prestiżowe nagrody

Kanon i Active Twist

Idealny towarzysz w kuchni. Wykonany z fragranitu zlewozmywak Kanon ma wyjątkowo dużą komorę, a wewnątrz niej dodatkową krawędź, na której oprzemy akcesoria. W ten sposób zyskujemy dodatkowy poziom pracy i oszczędzamy miejsce na blacie kuchennym. Kanon został nagrodzony wraz z baterią Active Twist Black w wykończeniu Black Matte. Oprócz eleganckiego i minimalistycznego designu bateria ta wyposażona jest w innowacyjne pokrętło służące do otwierania i zamykania odpływu w zlewie. Dzięki temu nie musimy montować przycisku korka automatycznego lub wkładać rąk do brudnej wody, by opróżnić komorę. Active Twist Black jest również zaprojektowana tak, by umożliwić ograniczanie zarówno przepływu wody, jak i jej temperatury.

Trzy prestiżowe nagrody

 

Katarzyna Niezabitowska-Baj, PR & Event Manager Franke

Zdobycie po raz kolejny nagrody „Red Dot Design Awards” i uznania w konkursie „iF Design Awards” jest wynikiem naszej nieustającej podróży, podczas której w oparciu o własne, wypracowane know-how tworzymy unikalne produkty, wyróżniające się nowoczesnym, eleganckim wzornictwem i kreatywnością. Jesteśmy dumni z tego, że stają się one synonimem elegancji i jakości uszlachetniającej i ułatwiającej codzienne prace w kuchni.

2023-07-05
promocja
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket