TECNO

Nowa marka już w Polsce

Nowa marka

Po wprowadzeniu marki Tecno do 70 krajów na całym świecie przyszedł czas na Polskę! Firma z powodzeniem działa już na pięciu kontynentach. Producent ma w swoim portfolio szeroką gamę eleganckich, innowacyjnych smartfonów, tabletów, laptopów oraz innych urządzeń.

Marka Tecno powstała w Shenzhen w Chinach. Od początku firma dynamicznie się rozwija, poszerzając swój obszar działania. W 2013 roku wykonała duży skok naprzód stawiając na ciągły rozwój innowacji w smartfonach i urządzeniach osobistych. Obecnie liczba punktów sprzedaży produktów Tecno przekroczyła 160 000 na całym świecie i ciągle rośnie. Na przestrzeni lat marka otrzymała również wiele nagród i prestiżowych tytułów za innowacyjne podejście w projektowaniu urządzeń mobilnych: „Global Top Brand CES 2022”, „Most Innovative Asian Mobile Phone Brand”, „iF Design Award”, „IDA International Design Award”, „Loop Sustainable Design Award” i wiele innych. Kierując się przesłaniem marki – „Stop At Nothing”, Tecno angażuje się w rozwój najlepszych projektów dla ludzi patrzących w przyszłość, inspirując ich do ciągłego rozwoju oraz do zapewnienia sobie jak najlepszej przyszłości.

Firma chce stać się najbardziej pożądaną marką premium na świecie wśród klientów młodych duchem, oferując im najnowocześniejsze, stylowe, inteligentne urządzenia. Producent ma w portfolio szeroką gamę eleganckich, innowacyjnych smartfonów, tabletów, laptopów oraz innych urządzeń, w tym systemów HiOS i urządzeń domowych.

Polska jest jednym z pierwszych krajów w tej części świata, w którym Tecno będzie oferować swoje wyjątkowe urządzenia. Wierzymy, że to doskonały krok w kierunku intensywnego rozwoju marki również w tej części globu, więc ze strategicznego punktu widzenia jest to dla nas jeden z najważniejszych rynków – zaznacza Paul Pan, Tecno Central-Eastern Europe General Manager.

Dostępności produktów Tecno w Polsce należy się spodziewać jeszcze w pierwszej połowie tego roku. W ofercie smartfonów zaplanowane są cztery różne serie. Dostępność produktów będzie szeroka, zaczynając od największych kanałów e-commerce, poprzez najbardziej znane sieci elektromarketów.

Nowa marka
2023-07-04
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket