SYNOLOGY

Systemy z dwoma kontrolerami UC3400 i SA3400D

Systemy z dwoma kontrolerami

Firma Synology ogłosiła dodanie dwóch nowych systemów z dwoma kontrolerami do swojej gamy rozwiązań do zarządzania danymi dla przedsiębiorstw: UC3400, system o architekturze active-active zaprojektowany z myślą o krytycznej pamięci masowej SAN oraz SA3400D, wszechstronny system o architekturze active-passive do zastosowań w serwerach NAS i SAN.

Oba te rozwiązania zapewniają wysoką dostępność dzięki współużytkowanej pamięci masowej i mogą pomieścić do 576 TB danych przy pełnej rozbudowie.

– Modele UC3400 i SA3400D zapewniają wysoką dostępność dla firm i organizacji każdej wielkości, przy zachowaniu niskich kosztów i oszczędności miejsca – mówi Peggy Weng, menedżer produktu w firmie Synology. – Są one odpowiednio dostosowane do zapewnienia niezawodnej blokowej pamięci masowej w kontekście sieci SAN lub zapewnienia możliwie najdłuższego czasu pracy w przypadku udostępniania plików i zastosowań biurowych.

Sieć SAN o architekturze active-active do blokowej pamięci masowej o wysokiej wydajności

Serwer UC3400 to specjalnie zaprojektowane rozwiązanie do wirtualizacji. Oferuje niezawodną blokową pamięć masową o wysokiej dostępności w sieciach iSCSI i Fibre Channel. Dwa kontrolery i architektura active-active umożliwiają natychmiastowe przełączanie awaryjne, co oznacza, że świetnie nadają się dla organizacji poszukujących rozwiązania bez przestojów dla krytycznych systemów i usług.

Model UC3400 obejmuje ochronę danych zaprojektowaną w celu spełniania ścisłej zgodności z przepisami. Obsługa dysków samoszyfrujących zapewnia ochronę danych przed fizyczną utratą lub kradzieżą, a replikacja migawek poza siedzibą firmy zapewnia kolejny stopień ochrony przed złośliwym oprogramowaniem i fizycznymi katastrofami.

Wszechstronne rozwiązanie o wysokiej dostępności do zastosowań biurowych

Model SA3400D oferuje wyjątkową wartość dla organizacji każdej wielkości, łącząc niezawodność i wydajność w kompaktowym systemie. Architektura active-passive modelu SA3400D o wysokiej dostępności umożliwia skrócenie czasu przełączania awaryjnego do poziomu kilku minut, co minimalizuje czas przestojów. Obsługa hybrydowych macierzy pamięci masowej pozwala urządzeniu SA3400D na wykorzystanie prędkości dysków SSD w połączeniu z wydajnością dysków twardych, dzięki czemu może obsługiwać różne obciążenia.

Poprzez obsługę systemu operacyjnego DSM firmy Synology model SA3400D oferuje rozszerzone funkcje dzięki szerokiej gamie pakietów oprogramowania, natywnych oraz firm zewnętrznych.

Oprócz funkcji Snapshot Replication i Hyper Backup do tworzenia kopii zapasowych danych i systemów, pakiet Active Backup Suite firmy Synology zapewnia również intuicyjne rozwiązanie do zarządzania kopiami zapasowymi na poziomie organizacji dla punktów końcowych z systemem Windows, macOS i Linux, serwerów wirtualnych oraz aplikacji w chmurze. Model SA3400D może również umożliwić rozproszonym zespołom współpracę i udostępnianie plików za pomocą kompleksowego pakietu aplikacji firmy Synology do zwiększania wydajności online.

Dostępność

Modele UC3400 i 3400D są już dostępne u partnerów i sprzedawców firmy Synology.

Źródło: informacja prasowa

2023-06-21
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket