Gaggenau dla wymagających

Gaggenau, luksusowa marka profesjonalnych urządzeń gospodarstwa domowego, oferuje serię urządzeń do chłodzenia – Vario 200. To doskonale zaprojektowane urządzenia chłodzące, które przemawiają do osób świadomych stylu. Linia Vario 200 to chłodziarki, chłodziarkozamrażarka i zamrażarka, które zostały zaprojektowane w celu ulepszenia kuchni dzięki subtelnemu i eleganckiemu wzornictwu.

Seria urządzeń chłodniczych do zabudowy Vario 200 została zaprojektowana i skonstruowana z myślą o prywatnym szefie kuchni, który wierzy w tworzenie i utrzymywanie w kuchni estetycznej przestrzeni. Detale minimalistycznego wnętrza lodówki w kolorze light bronze w połączeniu z ciepłym oświetleniem LED i uchwytami na butelki z drewna klonowego nadają urządzeniom zachęcający blask. Używając dobrej jakości materiałów, Gaggenau wykorzystuje swój projekt, żeby nadać kuchni wyjątkowy charakter.

Satynowe wykończenie jasnobrązowych elementów rozciąga się na głębokie i wytrzymałe półki drzwiowe oraz duże dotykowe pokrętło regulacji wilgotności. To wyrafinowany metaliczny odcień z satynowym wykończeniem, który nadaje urządzeniom elegancki, a jednocześnie dyskretny wygląd. Urządzenia chłodzące po otwarciu ukazują minimalistyczne wnętrze. Oferują dużą pojemność użytkową, a dodatkowo dzięki niemal niewidocznym szklanym półkom i ciepłemu oświetleniu rozświetlającemu wnętrze wszystkie artykuły spożywcze można z łatwością przechowywać, nie tracąc z oczu tego, co jest w środku. To zmniejsza ryzyko marnowania żywności.

Wszystkie urządzenia z serii chłodzącej Vario 200 zostały zaprojektowane tak, żeby można je było w pełni zintegrować ze standardową wnęką 178 cm, i wyposażono w charakterystyczne elementy konstrukcyjne, które podnoszą jakość chłodzenia i idealnie pasują do przestrzeni kuchennej, niezależnie od jej wielkości.

Gaggenau
2023-06-03
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket