PRO

System do poziomowania płytek [promocja]

System do poziomowania płytek

Oszczędność czasu? Wygoda i usprawnienie pracy? Kogo nie interesują takie benefity? Sprawdź, jak systemy do poziomowania płytek ułatwiają pracę glazurnikom. Przeznaczone nie tylko dla majsterkowiczów, ale przede wszystkim dla profesjonalnych firm remontowych pomogą wznieść biznes na wyższy poziom. Dowiedz się, dlaczego warto wybrać system spod marki PRO.

Dlaczego warto korzystać z systemu do poziomowania płytek?

Pojawiające się w glazurnictwie trendy podnoszą dziś poprzeczkę wykonawcom. Inwestorzy wybierają wąskie fugi, coraz chętniej decydują się też na płytki wielkoformatowe (60 x 60 mm czy 60 x 120 mm) albo te w nietypowym kształcie – długie i wąskie zarazem. To zadania, którym trudno sprostać bez profesjonalnego sprzętu. Rozwiązaniem jest wykorzystanie systemów do poziomowania, które:

  • minimalizują ryzyko błędów,
  • zapobiegają przesunięciom,
  • usprawniają pracę,
  • umożliwią wykonanie fug w stałym rozmiarze.

Systemy do poziomowania PRO – innowacja i trwałość

PRO oferuje dwa rodzaje systemów:

  • SP600 ‒ będzie współpracował z płytkami o grubościach od 6 do 13 mm ‒ sprawdzi się szczególnie w trudno dostępnych miejscach,
  • SP800 – współpracuje z płytkami o grubościach od 3 do 16 mm i będzie idealny dla płytek wielkoformatowych.

W całym systemie dostępne są klipsy dla fug o szerokościach: 1 mm, 1,5 mm, 2 mm. Dodatkowo w SP800 dla fug: 3 mm oraz 1 mm wydłużony (stosowany do wysokich płyt). Podstawa klipsa jest większa niż w pozostałych dostępnych na rynku, co przekłada się na jeszcze mocniejszy docisk płytki do podłoża.

Zobacz nowe rozmiary systemów do poziomowania płytek PRO

 

Jak się pracuje z systemami PRO? Przede wszystkim szybko i wygodnie! Proponowane przez nas rozwiązanie powstało w oparciu o metodę „design thinking”. Rozmowy z glazurnikami oraz dziesiątki godzin spędzonych z nimi podczas pracy pomogły nam poznać doświadczenia, doprecyzować oczekiwania i potrzeby fachowców. Ta wiedza zaowocowała powstaniem produktu w 100% wykreowanego na wydziale tworzyw w naszym zakładzie w Bielsku-Białej. Jego kluczową cechą jest innowacyjne tworzywo, z którego wykonano klipsy oraz kliny. Aby zapewniały silny docisk i zrywały się w odpowiednim miejscu, muszą być zarazem twarde i elastyczne.

Wskazówka! System do poziomowania wielokrotnego użytku

Wybierając systemy PRO, oszczędza się pieniądze – nasze kliny są tak wytrzymałe, że z powodzeniem można je wykorzystać przy nowym projekcie. Wystarczy, tylko uzupełnić zapas klipsów.

Szczypce PRO pasują do obu systemów: SP600 i SP800, dodatkowo są kompatybilne z większością systemów dostępnych na rynku.

O zaletach korzystania z systemów do poziomowania płytek przekonało się już naprawdę wielu profesjonalnych wykonawców, dla których ważna jest wydajność i precyzja wykonywanej pracy. Dołącz do nich! Warto postawić na jakość polskiego systemu firmowaną ponadtrzydziestoletnim doświadczeniem, klasą i standardem spod znaku PRO.

Wskazówka!
2023-05-29
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket