GORENJE

73 prezenty na 73. urodziny

73 prezenty

Marka Gorenje świętuje swoje 73. urodziny atrakcyjną promocją dla klientów, którzy biorąc udział w konkursie, mogą wygrać jeden z prezentów.

Słynna słoweńska marka kończy w tym roku 73 lata. Od lat jest znana i ceniona wśród konsumentów, nie tylko za znakomitą jakość produktów, ale również nietuzinkowe i stylowe wzornictwo. Dla uczczenia tej rocznicy firma przygotowała konkurs dla klientów, którzy dzieląc się swoimi kulinarnymi pomysłami, mogą wygrać bardzo atrakcyjne nagrody.

Aby wziąć udział w akcji, należy w okresie od 20 kwietnia do 31 maja 2023 r. zakupić urządzenie objęte promocją. Następnym krokiem jest rejestracja zakupu oraz załączenie do zgłoszenia autorskiego przepisu wraz ze zdjęciem potrawy z jednej z kategorii: przystawka, danie główne, deser lub koktajl. Nadesłane prace zostaną zweryfikowane i opublikowane w galerii zdjęć. Najbardziej pomysłowe zostaną wybrane i nagrodzone przez niezależne jury prezentami, zaś 12 najkreatywniejszych przepisów opublikowanych zostanie w e-booku Gorenje.

Organizator przewidział aż 73 nagrody – 10 odkurzaczy bezprzewodowych SVC252FMBK, 23 miksery z misą M450WS, 15 czajników K17GPD oraz 25 smoothiemakerów BSM600LBW. Regulamin promocji, lista produktów nią objętych oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie gorenjepromocje.pl.

73 prezenty
2023-05-21
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket