SAMSUNG

10 proc. zniżki na nowe urządzenia AGD

10 proc. zniżki

Korzystając z akcji promocyjnej marki Samsung, możemy zyskać nawet 10 proc. rabatu na zakup nowych urządzeń AGD, w tym celu wystarczy przekazać stary sprzęt.

Aby skorzystać z promocji, należy zadzwonić na infolinię i zgłosić chęć oddania swojego starego urządzenia. Następnie otrzymamy kod rabatowy. Biuro obsługi klienta Samsunga dostępne jest pod nr tel. 801-172-678 lub +48 22 607-93-33 oraz czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 22.00 i w sobotę w godz. 8.00 – 18.00. Oddawanym przez konsumenta produktem musi być średnie i duże AGD (tj. lodówki, zamrażarki, pralki, suszarki, pralkosuszarki, zmywarki, piekarniki, mikrofalówki, płyty indukcyjne i okapy). Może być to urządzenie innego typu niż kupowane (np. zniżka na zakup odkurzacza w zamian za oddanie pralki).

Przed oddaniem urządzenia należy upewnić się, że jest ono gotowe do odbioru. Jeśli sprzęt jest wmontowany w kuchni lub łazience, przed odbiorem należy go całkowicie zdemontować. Opakowanie nie jest wymagane. Potem należy oczekiwać na kuriera, który dostarczy nowe urządzenie i jednocześnie odbierze stary sprzęt. Akcja trwa do czasu zakończenia przez organizatora lub wyczerpania limitu zamówień promocyjnych, który wynosi 400.

Warto dodać, że zakup produktów w oficjalnym sklepie internetowym marki Samsung jest premiowany punktami Samsung Rewards. Są one przypisane do konta klienta, który może je wymienić na atrakcyjne rabaty podczas kolejnych zakupów – 100 pkt. to 1 zł rabatu. Punkty zostaną przyznane po 15 dniach od dostarczenia zamówienia (po upłynięciu terminu zwrotu). Mamy aż 24 miesiące na wykorzystanie swoich punktów i za ich pomocą możemy obniżyć cenę nawet o 99 proc.

10 proc. zniżki
2023-05-18
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket