MIO

Wideorejestrator MiVue 732

Wideorejestrator

Wideorejestratory sprawiają, że jazda samochodem staje się ciekawsza, a często również wygodniejsza i bezpieczniejsza. Kamera Full HD Mio MiVue 732 ma zintegrowane WiFi i możemy za jej pomocą przesyłać nagrania bezpośrednio na smartfon.

Podstawową zaletą kamery Mio MiVue 732 jest w pełni zintegrowane WiFi. Dzięki niemu kopie zapasowe filmów są wykonywane w czasie rzeczywistym i przesyłane na smartfon. W każdej chwili można wysłać wybrany film do znajomych lub udostępnić go w mediach społecznościowych. Dodatkowo możliwa jest również aktualizacja oprogramowania za pomocą WiFi OTA (Over-the-air).

Jeśli podczas jazdy zdarzy się sytuacja, która zmusi nas do gwałtownego hamowania lub nagłej zmieniany kierunku ruchu, kamera Mio MiVue 732 zapisze i zabezpieczy całe to zajście na nagraniu wideo. Wbudowany w urządzenie 3-osiowy czujnik wstrząsów G-Sensor od razu zapisze krótki film na karcie pamięci, umieszczając go w bezpiecznym katalogu i zabezpieczając przed nadpisaniem. Dzięki temu będziemy w stanie udowodnić rzeczywisty przebieg zdarzeń w każdej problematycznej sytuacji na drodze.

Nowy wideorejestrator Mio to nie tylko połączenie WiFi, ale również – jak w przypadku wszystkich kamer tej marki – świetna jakość nagrywanego obrazu. Mio MiVue 732 zawdzięcza go sensorowi 2M oraz płynnemu nagrywaniu Full HD 1080p z płynnością 30 klatek na sekundę. Dodatkowo dzięki obiektywowi o kącie 130° możemy być pewni, że kamera samochodowa zapisze wszystkie ważne szczegóły podróży.

Jeśli znaleźliśmy rysę lub wgniecenie na zderzaku, po powrocie do auta zaparkowanego na parkingu, dzięki Mio MiVue 732 szybko dowiemy się, kto jest za to odpowiedzialny. Wideorejestrator aktywuje się automatycznie i rejestruje obraz, gdy tylko wykryje ruch z przodu pojazdu. W ten sposób kamera gromadzi dowody na uszkodzenie lub zarysowanie samochodu, nawet gdy jesteśmy poza pojazdem (do aktywacji tej funkcji wymagane jest podłączenie Mio Smartbox III, który nie jest częścią zestawu).

2023-05-11
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket