CONCEPT

5 lat gwarancji na silnik w robotach planetarnych

5 lat gwarancji

Marka Concept pewna jakości oferowanych produktów przygotowała akcję promocyjną w wyniku, której wybrane modele robotów planetarnych objęte są dodatkową pięcioletnią gwarancją na silnik.

Akcja obowiązuje do 31 grudnia 2023 r. i obejmuje modele RM7000, RM7010, RM7020, RM7500 oraz RM7510. Aby skorzystać z oferty promocyjnej należy zakupić wybranego robota planetarnego oraz następnie zarejestrować urządzenie na stronie internetowej www.promocjaconceptagd.pl. W zgłoszeniu wymagane są takie informacje jak model produktu promocyjnego oraz data zakupu, skan lub zdjęcie dowodu zakupu, zdjęcie tabliczki znamionowej (kod EAN) z produktu promocyjnego, dane sprzedającego produkt promocyjny i dane kupującego produkt promocyjny.

Certyfikat potwierdzający skorzystanie z promocji „Concept 5 lat gwarancji na silnik”, zostanie wysłany do uczestnika na podany w zgłoszeniu adres e-mail. Nastąpi to w ciągu 30 dni od dnia prawidłowego zgłoszenia produktu promocyjnego. Po otrzymaniu certyfikatu „Concept 5 lat gwarancji na silnik”, uczestnik musi go zachować na czas trwania gwarancji. W przypadku zgłoszenia reklamacji w ramach akcji „Concept 5 lat gwarancji na silnik”, certyfikat jest niezbędnym dokumentem uprawniającym do serwisowania sprzętu na warunkach wskazanych w regulaminie promocji. Brak certyfikatu jest jednoznaczny z odrzuceniem zgłoszenia serwisowego. Szczegóły dotyczące promocji oraz jej regulamin dostępne są na stronie internetowej www.promocjaconceptagd.pl.

2023-04-15
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket