SAMSUNG

Zwrot gotówki za zakup odkurzacza

Zwrot gotówki

Bezprzewodowe odkurzacze Samsung Jet oraz Bespoke Jet wyróżniają się nie tylko dużą wydajnością, teraz można je także nabyć w atrakcyjnej ofercie promocyjnej.

Promocją objęte są wybrane odkurzacze Samsung Jet oraz Bespoke Jet zakupione w okresie od 30 marca do 31 maja 2023 r. Po rejestracji zgłoszenia oraz zostawieniu opinii klient może zyskać nawet do 500 zł zwrotu na konto. Lista modeli, wartość poszczególnych zwrotów oraz szczegółowe zasady promocji zawarte są w regulaminie na stronie internetowej jet.samsung.pl.

Wielowarstwowy system filtracyjny o skuteczności na poziomie 99,999 proc. gwarantuje, że podczas odkurzania z Bespoke Jet wydostaje się wyłącznie czyste powietrze. Niezależnie od tego, czy używany jest do czyszczenia twardych podłóg, czy dywanów, Bespoke Jet oferuje maksymalną moc ssania, co zapewnia doskonałą efektywność. Rozwiązanie Jet Cyclone pozwala cieszyć się czystszym powietrzem i mocniejszym ssaniem. Jego wysokowydajna, wielocyklonowa struktura sprawia, że tworzy ono optymalną ścieżkę powietrza, redukując opór i do minimum ograniczając utratę mocy ssania, by w higieniczny sposób wyłapywać drobinki kurzu wciągnięte do wnętrza odkurzacza. Korpus Bespoke Jet waży zaledwie 1,44 kg. Urządzenie jest zatem na tyle lekkie, że można nim wygodnie manewrować i za jednym razem wysprzątać cały dom. Pozwala z łatwością odkurzać siedzenia i oparcia krzeseł oraz kanap, wierzch szafek i stołów, żaluzje, przestrzeń pod sprzętami AGD czy schody. Bespoke Jet wyposażono w wygodny wyświetlacz LCD. W czytelny sposób prezentuje on wszystkie potrzebne informacje, w tym ustawienia mocy ssania i poziom naładowania baterii. Powiadamia ponadto o wszelkich problemach, takich jak zatkanie, zaplątane w szczotkę przedmioty czy brakujące filtry. Co więcej, wyświetla również wytyczne, jak te problemy rozwiązać.

Zwrot gotówki
2023-04-11
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket