SHARP

„Gwarancja Premium 24H” na oczyszczacze powietrza

„Gwarancja Premium 24H”

Dzięki orgaznizowanej przez Sharp Consumer Electronics Poland sp. z o.o. akcji promocyjnej nie musimy martwić się długim czasem naprawy w razie ewentualnej awarii oczyszczacza powietrza.

Wbrew pozorom oczyszczacze powietrza to urządzenia przydatne przez cały rok, nie tylko w okresie grzewczym, w którym walczą głównie ze smogiem. Dla wielu osób, np. alergików, w sezonie pylenia roślin to sprzęt niezbędny do codziennego funkcjonowania. Dlatego firma Sharp Consumer Electronics Poland sp. z o.o. przygotowała promocję na oczyszczacze marki Sharp zakupione w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2023 r. Po rejestracji urządzenia na stronie sharpconsumer.pl zostaje ono objęte usługą „Gwarancja Premium 24H”. Oznacza to, że w razie awarii oczyszcza powietrza zostanie on naprawiony w ciągu 24 godzin roboczych (3 dni robocze), liczonych od momentu dotarcia urządzenia do serwisu Sharp Consumer Electronics Poland sp. z o.o. w Ostaszewie do momentu jego opuszczenia. Zobowiązanie organizatora obejmuje naprawy wynikające ze zobowiązań gwarancyjnych, nie dotyczy zaś uszkodzeń wyłączonych z ochrony gwarancyjnej według karty gwarancyjnej produktu promocyjnego. W wyjątkowych przypadkach, kiedy naprawa w deklarowanym przyspieszonym terminie nie jest możliwa, organizator może zaproponować uczestnikowi na czas trwania przedłużającej się naprawy urządzenie zastępcze, które będzie miało zbliżone parametry do produktu promocyjnego. Gwarancja premium będzie obowiązywała w całym okresie standardowej gwarancji.

Promocja obowiązuje tylko przy zakupie u wybranych partnerów. Potwierdzenie prawidłowej rejestracji zostanie przesłane po weryfikacji poprawności danych (może to potrwać do 2 dni roboczych). Lista punktów sprzedaży, modeli objętych promocją, formularz rejestracyjny oraz regulamin akcji dostępne są na stronie sharpconsumer.pl.

„Gwarancja Premium 24H”
2023-04-11
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket