LG

Duża rodzina procentuje!

Duża rodzina procentuje!

Firma LG zachęca klientów posiadających Kartę Dużej Rodziny do udziału w promocji, w której można zyskać aż 10 proc. zwrotu wartości zakupów. Promocją objęte zostały sprzęty między innymi takie jak lodówki, pralki i suszarki.

LG w ramach promocji o nazwie „Karta Dużej Rodziny” oferuje klientom bardzo atrakcyjna promocję zakupową. Promocja skierowana jest do posiadaczy Karty Dużej Rodziny. Warunkami udziału są zakup urządzenia lub urządzeń, które są nią objęte i rejestracja transakcji oraz modeli na specjalnej praformie z wykorzystaniem formularza zgłoszeniowego. Prawidłowe wypełnienie formularza rejestracyjnego powinno zawierać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko, adres e- -mail, numer telefonu oraz numer konta bankowego uczestnika promocji, na który ma nastąpić przelew premii. Ważną częścią formularza są pola dotyczące zakupionego sprzętu. Do formularza należy dołączyć wyraźne zdjęcie lub skan dowodu zakupu urządzeń (np. fakturę lub paragon) oraz wyraźne zdjęcie tabliczki znamionowej z numerem seryjnym, a także zdjęcie produktu. Należy pamiętać o zachowaniu dowodu zakupu do ewentualnego wglądu. Produkty objęte promocją oraz sklepy, w których można dokonać zakupu, ujęte są w regulaminie promocji dostępnym na stronie producenta pod adresem https://www. strefalg.pl/promocja/kdr.

Sprzedaż produktów uprawniających do udziału w promocji trwa w okresie od 09 stycznia do 31 grudnia 2023 r. W przypadku zakupów dokonywanych w sklepie internetowym liczy się moment skutecznego złożenia zamówienia, który musi nastąpić najpóźniej do godziny 23:59 dnia 31 grudnia 2023 r. Promocja trwa do 31 grudnia 2023 r. lub do wyczerpania puli premii.

2023-03-02
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket