Bosch oferuje termoobieg 4D

Producenci wyposażają sprzęt w rozmaite funkcje i rozwiązania techniczne, które mają ułatwić przygotowywanie potraw. Piekarnik z funkcją mikrofali HMG636RS1 firmy Bosch wykorzystuje m.in. funkcję o nazwie termoobieg 4D, po której uruchomieniu ciepło rozprowadzane jest szybko i równomiernie po całym wnętrzu piekarnika. Wystarczy umieścić blachy lub ruszty na dowolnym poziomie, żeby uzyskać perfekcyjne rezultaty pieczenia. Co więcej, można również piec ciasteczka na wszystkich czterech poziomach jednocześnie, ze świetnymi rezultatami od góry do dołu.

Model HMG636RS1 wyposażony jest w innowacyjny system PerfectChef, który wspomaga użytkownika w perfekcyjnym przyrządzeniu posiłku. Wystarczy wstawić potrawę do piekarnika, wybrać z wyświetlanego menu odpowiedni program automatyczny i wcisnąć Start. Resztą zajmie się system PerfectChef. Określi tryb, temperaturę i czas gotowania, a nawet wyłączy program w odpowiednim momencie.

Obsługę modelu HMG636RS1 ułatwia intuicyjny pierścień sterujący. Przy użyciu niewielkich obrotów wewnętrznego pierścienia możemy uzyskać dowolne ustawienia, kontrolując go jednym palcem. Na uwagę zasługuje także czytelny wyświetlacz LCD z panelem dotykowym. Dzięki temu zawsze możemy mieć kontrolę nad dostępnymi funkcjami piekarnika.

Urządzenie ma specjalną nieprzywierającą powłokę EcoClean Direct na tylnej ściance komory, a wewnętrzna strona drzwi piekarnika jest w pełni szklana. Powłoka automatycznie absorbuje tłuszcz na tylnej ściance, suficie i bocznych ściankach. Dzięki tym rozwiązaniom czyszczenie wnętrza urządzenia przebiega niezwykle łatwo. Drzwi piekarnika otwierają się i zamykają delikatnie i cicho dzięki systemom SoftOpen i SoftClose.

Bosch
2023-03-01
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket