Asko z 4 metodami przygotowywania potraw

Piekarniki ASKO wyposażone są w ekran dotykowy TFT, na którym najczęściej używane funkcje są natychmiast dostępne. Interfejs jest czytelny oraz intuicyjny w użyciu i zachęca do odkrywania wszystkich cech i funkcji piekarnika.

Jeśli potrzebujesz pomocy w gotowaniu, wybierz jeden z programów automatycznych w piekarniku Asko. Wystarczy wybrać danie z listy wstępnie zaprogramowanych potraw, a następnie w razie potrzeby dostosować wagę i intensywność. Interfejs jest pełen przydatnych informacji, które zachęcają do odkrywania pełnej funkcjonalności piekarnika.

Marka Asko, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferuje nowoczesne kuchenki mikrofalowe kombi, które zapewniają pełną elastyczność gotowania. Model OCM8478G oferuje cztery różne metody gotowania: gotowanie w mikrofalach, konwekcję wymuszoną przez wentylator, grillowanie oraz gotowanie w tradycyjnym piekarniku łączone z wykorzystaniem mikrofal. W tym samym programie gotowania można rozmrażać, przełączać na tradycyjną konwekcję i zakończyć krótkim grillowaniem. Urządzenie wyposażone jest w nowoczesny wentylator Microwave Stirrer, który rozprowadza fale równomiernie w piekarniku, zmniejszając potrzebę stosowania talerza obrotowego. Uzyskaną dodatkową przestrzeń można zamiast tego wykorzystać do podgrzewania większych ilości żywności.

Asko
2023-03-01
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket