Amica z systemem MultiWave

Kompaktowe piekarniki z mikrofalą mogą być nie tylko funkcjonalne, ale też doskonale prezentować się w kuchennym wnętrzu. Doskonałym tego przykładem jest model AMMB44E3GCB Q-type firmy Amica, w którym możemy nie tylko piec lub grillować, ale także rozmrażać czy podgrzewać potrawy.

Urządzenie wykorzystujące mikrofalę pozwala m.in. na wybranie jednego z pięciu poziomów mocy grzania, w zależności od tego, jaką potrawę chcemy przygotować oraz ile mamy czasu – jeśli bardzo się spieszymy, przydatna będzie funkcja rozmrażania czasowego, która pozwala zdecydowanie skrócić czas rozmrażania w stosunku do tradycyjnych sposobów. Piekarnik wyposażony jest również w funkcję rozmrażania wagowego – urządzenie samo określa czas potrzebny do rozmrożenia produktu w zależności od tego, ile on waży. Warto wspomnieć, że piekarnik ma 13 programów automatycznych. Wystarczy ustawić masę potrawy i jej rodzaj, a kuchenka mikrofalowa sama dobierze odpowiedni program. Model AMMB44E3GCB Q-type jest niezwykle prosty w obsłudze. Zastosowano w nim sterowanie sensorowe. Ma ono przyspieszyć i ułatwić ustawienie pożądanego programu. Czujniki znajdują się pod płaską powierzchnią panelu sterowania. Dzięki temu łatwiej utrzymać panel frontowy urządzenia w czystości, bo brak dodatkowych zakamarków to brak miejsca na gromadzenie się zabrudzeń.

Urządzenie wykorzystuje system MultiWave, czyli kilka punktów emisji mikrofal, co w połączeniu z obrotowym talerzem pozwala równomiernie podgrzać całą potrawę zarówno na zewnątrz, jak i w środku.

Amica
2023-03-01
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket