BSH

Loteria Home Connect 2023

Loteria

Trwa loteria promocyjna zorganizowana przez firmę BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o., w której co kwartał do wygrania są atrakcyjne nagrody, m. in. smartfony, hulajnogi elektryczne i aparaty.. Akcja trwa do 31 grudnia 2023 r.

Od rozpoczęcia loterii w styczniu tego roku przewidziane są łącznie 4 losowania: 20 kwietnia, 20 lipca, 19 października 2023 r. oraz 18 stycznia 2024 r. Biorący udział w loterii mogą liczyć na atrakcyjne nagrody. Główną jest smartfon, nagroda drugiego stopnia to hulajnoga elektryczna Ninebot by Segway Kickscooter F30D, a trzeciego stopnia – aparat Instax Mini 11. W każdym losowaniu zostaną przyznane jedna nagroda główna, dwie nagrody drugiego stopnia oraz dziesięć nagród trzeciego stopnia.

Aby wziąć udział w losowaniach, należy mieć zarejestrowane konto w aplikacji mobilnej Home Connect i połączyć z nią swoje dowolne urządzenie marki Bosch, Siemens lub Gaggenau, a w formularzu zgłoszeniowym podać m.in. e-numer tego urządzenia (z tabliczki znamionowej) i datę rejestracji sprzętu w aplikacji Home Connect. Poprawnie dokonane zgłoszenie zostanie potwierdzone wiadomością e-mail. Każdy uczestnik może zarejestrować dowolną liczbę urządzeń, z tym zastrzeżeniem, że każde urządzenie może być zarejestrowane tylko raz. Za każde urządzenie uczestnikowi przyznawany jest jeden los. Zwycięzcy w poszczególnych losowaniach nagród zostaną poinformowani o wygranej za pomocą wiadomości wysłanej pocztą elektroniczną. Dodatkowo informacja o nagrodzonych w postaci imienia, pierwszej litery nazwiska oraz miasta zamieszkania zostanie opublikowana na www.home-connect.com/ pl/. Na wspomnianej stronie internetowej dostępny jest także szczegółowy regulamin promocji.

2023-02-03
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket