JVC

Soundbar 3.1 z bezprzewodowym subwooferem TH-E851B

Soundbar 3.1 z bezprzewodowym subwooferem

Dobrze wyposażony soundbar, zwłaszcza w połączeniu z bezprzewodowym subwooferem, może być doskonałą alternatywą nie tylko dla głośników telewizora, ale także domowego zestawu audio stereo i kina domowego. Takim zestawem jest JVC TH-E851B.

Soundbar JVC TH-E851B z 3.1-kanałowym dźwiękiem współpracuje z bezprzewodowym subwooferem o mocy 180 W. Całkowita moc zestawu wynosi 380 W. Dużą zaletą soundbara jest jego bezprzewodowa współpraca z subwooferem, ponieważ można go postawić w dowolnym miejscu w pokoju. Obudowa soundbara typu bass reflex wzmacnia niskie tony. Soundbar dekoduje dźwięk kodowany w formatach: Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital Plus i Dolby True HD zapewniając wrażenia i emocje jak w sali kinowej. Dźwięk muzyki można dopasować do swoich preferencji korzystając: z equalizera, regulacji niskich i wysokich tonów oraz funkcji surround. Zapamiętywane jest ostatnie ustawienie głośności. Do komunikacji z soundbarem służy niewielki panel LED na obudowie wyświetlający podstawowe komunikaty, np. używane złącze. Szereg wejść umożliwia dołączenie do soundbara różnych urządzeń wykorzystując: 2 wejścia HDMI (można dołączyć np. odtwarzacz Blu-ray i konsolę do gier), koaksjalne, optyczne czy AUX. Dzięki wyjściu HDMI z funkcją eARC/CEC szybko i bez problemu połączymy soundbar z telewizorem z możliwością jednoczesnego wyłączania i włączania obu urządzeń pilotem. Twardy dysk lub pendrive z muzyką (pliki mp3) dołączymy do wejścia USB. Ulubione utwory z tabletu czy smartfona odtworzymy wykorzystując łącze Bluetooth. Soundbar JVC TH-E851B można zamontować na ścianie wykorzystując uchwyt montażowy.

W ofercie marki JVC są też inne soundbary z bezprzewodowym subwooferem: JVC TH-E631B, 2.1 CH, moc 220 W, JVC TH-E741B, 2.1 CH, Dolby Atmos, moc 280W oraz subwooferem wbudowanym: JVC TH-E431B, 2.1 CH, Dolby Atmos, moc 240 W i bez subwoofera: JVC TH-E321B, 2.0 CH, moc 100 W.

Soundbar 3.1 z bezprzewodowym subwooferem
2023-01-27
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket