MEDIA EXPERT

Uproszczony i wygodny leasing w kilka minut

Uproszczony i wygodny leasing

Media Expert wzmacnia ofertę dla biznesu, oferując uproszczony i wygodny leasing od pierwszego dnia działalności. Decyzja o przyznaniu leasingu w uproszczonej procedurze ma zapadać w ciągu kilku minut, a sam proces jego uruchomienia będzie w pełni zautomatyzowany i będzie wymagać jedynie okazania dowodu osobistego przez kupującego.

Błyskawiczne rozpatrzenie wniosku i minimum formalności – to główne atuty opracowanego przez Media Expert i PKO Leasing rozwiązania dla przedsiębiorców. W większości przypadków o finansowanie w formie leasingu można ubiegać się już od pierwszego dnia działalności firmy, a jego przyznanie nie ogranicza indywidualnej zdolności kredytowej nabywcy. Dla wielu przedsiębiorców leasing stanowić będzie korzystniejszą alternatywę wobec tradycyjnych form kredytowania zakupów. Z rozwiązania może skorzystać dowolna firma oraz osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. Minimalna wartość finansowanych leasingiem zakupów wynosi 500 zł i obejmuje niemal wszystkie produkty dostępne w ofercie Media Expert.

Współpraca z PKO Leasing pozwoli wzmocnić naszą ofertę finansowania zakupów o bezpieczne rozwiązania leasingowe. Sukcesywnie rozwijamy katalog propozycji dla firm, zarówno w obszarze obsługi zamówień, jak i wygodnych rozwiązań transakcyjnych. Atutem oferty jest możliwość skorzystania z uproszczonej procedury przyznania leasingu również dla firm nowych, które często nie mają możliwości jednorazowego opłacenia zakupu kosztownych środków trwałych do realizowania codziennej działalności biznesowej. Dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą istotny jest również fakt, że finansowanie zakupów w tej formule nie ogranicza prywatnej zdolności kredytowej – mówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Media Expert.

PKO Leasing jest liderem na rynku bezpiecznych produktów leasingowych i rozwiązań finansowych dla biznesu. Umowa leasingu podpisywana jest na miejscu, w elektromarkecie, a klient po pozytywnej weryfikacji wniosku od razu może użytkować wybrany przez siebie produkt. Poza leasingiem klienci indywidualni i biznesowi mogą finansować zakupy w Media Expert z wykorzystaniem systemów ratalnych oraz tzw. odroczonych płatności. Szczegółowych informacji udzielają konsultanci w punktach obsługi klienta, w każdym elektromarkecie Media Expert.

2022-11-30
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket