POLSAT BOX

Świąteczna kampania reklamowa

Świąteczna

Polsat Box rozpoczął emisję nowej, świątecznej kampanii reklamowej, zachęcającej do skorzystania z najnowszych promocji zapewniających 6 miesięcy oferty telewizyjnej na start bez opłat.

Nowa kampania przedstawia świąteczne propozycje operatora z bogactwem popularnych kanałów, stacjami premium z kinowymi hitami i najpopularniejszymi wydarzeniami sportowymi, a także usługami Disney+ i HBO Max i będzie prowadzona m.in.:

  • w telewizji – w wersji 30”
  • online – z wykorzystaniem zasięgowych form reklamowych i wideo oraz social media
  • w rozgłośniach radiowych ogólnopolskich i lokalnych.

Spot główny można obejrzeć TU.

Spot telewizyjny przenosi nas do domu rodziny Braciaków, która przygotowuje się do świąt. Kiedy mama z córką pieką świąteczne słodkości, nagle pada pytanie: Jak to jest, że w worku św. Mikołaja mieszczą się wszystkie prezenty? Z odpowiedzią przybywa tata, który porównuje magiczny worek św. Mikołaja do bogatej oferty Polsat Box, zapewniającej dostęp do najlepszej rozrywki dla każdego, w jednym miejscu. Aby to sprawdzić, cała rodzina przenosi się na kanapę i wspólnie wybierają ulubiony program.

Promocja „Telewizja na start 6 miesięcy bez opłat” została wprowadzona 7 listopada i obowiązuje w każdej z 4 oferowanych przez Polsat Box technologii: satelitarnej, kablowej IPTV, internetowej OTT z dekoderem oraz naziemnej.

Z promocyjnymi ofertami Polsat Box można zapoznać się TUTAJ.

Świąteczna
2022-11-23
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket