TCL

Tablet NXTPaper 10s

Tablet

Tablet z redukcją niebieskiego światła

Nowatorski, przypominający kartkę papieru ekran o przekątnej aż 10,1 cala wraz z warstwą antyrefleksyjną i funkcją ochrony oczu, a także załączony elegancki, wysokiej klasy rysik - oto tablet TCL NXTPaper 10s. Co wyróżnia tego następcę dobrze znanego już modelu TCL TAB 10s?

Funkcja ochrony oczu stosowana jest w tabletach już od dawna, ale najczęściej to zasługa wyłącznie zastosowanego oprogramowania. W tablecie TCL NXTPaper 10s ekran składa się aż z dziesięciu precyzyjnie wykonanych warstw, co pozwala niemal całkowicie wyeliminować niekorzystny i męczący dla ludzkiego oka wpływ jasnego, niebieskiego światła (aż o ponad 73 proc.), a przy okazji może wyświetlać piękne, żywe i naturalne kolory, bez sztucznego dodawania cieplejszej, żółtej barwy. Zastosowany dotykowy ekran IPS ma rozdzielczość FHD (1920 x 1200 pikseli) i może wyświetlać ponad 16 milionów kolorów. O jego jakości niech świadczy nagroda przyznana tabletowi NXTPaper 10s na targach CES 2022 „Eye Protection Innovation Award of The Year”.

Tablet

Niezależnie od tego, czy jesteśmy artystami, czy po prostu piszemy notatki podczas wykładu, teraz można je robić efektywniej dzięki eleganckiemu, płynnie i szybko działającemu rysikowi T-Pen, który działa tak, jakbyśmy pisali na tradycyjnym papierze. Jego ergonomiczny kształt zapobiega nadmiernemu drętwieniu nadgarstka.

NXTPaper 10S działa w oparciu o wydajny ośmiordzeniowy procesor MT 8768 oraz procesor graficzny GE8320. Wyposażony jest w 8-megapikselową kamerę tylną z autofocusem i 5-megapikselową z przodu, obie z możliwością nagrywania wideo w rozdzielczości 1080p w 30 klatkach/s. Zastosowane dwa głośniki oraz dwa mikrofony doskonale sprawdzą się przy telekonferencjach i rozmowach z przyjaciółmi. Jeśli nie lubimy przechowywać dane w chmurze, można rozbudować pamięć urządzenia aż do 256 GB. Nie musimy też często korzystać z ładowarki, gdyż wbudowana bateria ma aż 8000 mAh pojemności, co spokojnie wystarczy na cały dzień. Tablet jest również gotowy na instalację Androida 12 i długie wsparcie w zakresie bezpieczeństwa danych.

2022-10-03
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket