TCL

Słuchawki bezprzewodowe serii Moveaudio

Słuchawki bezprzewodowe

Słuchawki do biegania i do pracy

Seria bezprzewodowych słuchawek Moveaudio to propozycja zarówno dla tych, którzy kochają aktywność na świeżym powietrzu, jak i osób nierozstających się z pracą biurową.

W swojej ofercie TCL ma również kilka modeli słuchawek bezprzewodowych, zarówno dokanałowych, jak i takich, które nie odcinają zupełnie od dźwięków otoczenia. Miłośnicy biegania docenią słuchawki TCL za wysoką jakość wykonania, wyraźny dźwięk i długi czas pracy na jednym ładowaniu.

Nawet podstawowy model dokanałowych słuchawek bezprzewodowych TCL Moveaudio S108 jest wyposażony w filtr dźwięku ENC (Environmental Noise Cancellation) zapewniający bardziej wyraźny i czystszy dźwięk o wysokiej jakości, a dzięki ergonomicznej budowie nawet kilkugodzinne słuchanie muzyki nie spowoduje dyskomfortu. Pasmo przenoszenia dźwięku wynosi od 20 do 20 000 Hz, a czas pracy – do 6 godzin na jednym ładowaniu z możliwością wydłużenia aż do 20 godzin dzięki etui ładującemu. Każda słuchawka zawiera mikrofon do prowadzenia rozmów. Słuchawki umożliwiają również sterowanie dotykowe, jak i poprzez asystentów głosowych. Sugerowana cena detaliczna wynosi 99,99 złotych.

Słuchawki bezprzewodowe

TCL Moveaudio S108

Słuchawki TCL Moveaudio S150 są ciekawą propozycją dla przeciwników typowych słuchawek dokanałowych, ponieważ nie odcinają zupełnie od dźwięków otoczenia, jednocześnie dostarczając bardzo wyraźny i czysty dźwięk. Miłośnicy gier i filmów docenią niską latencję 120 ms. W tym modelu prowadzenie rozmów to czysta przyjemność dzięki 13 mm przetwornikom i poprawionej jakości dźwięku HD. Podobnie jak poprzednik, słuchawki umożliwiają sterowanie dotykowe i głosowe, a dzięki połączeniu Bluetooth 5.0 i etui ładującemu z magnetyczną pokrywą słuchawki są w stanie działać aż 20 godzin. Są odporne na kurz i wodę (IPX4). Sugerowana cena słuchawek wynosi 129,99 złotych.

Słuchawki bezprzewodowe

TCL Moveaudio S150

Kolejny model słuchawek dokanałowych TCL Moveaudio S180 ma już funkcję ANC (aktywna redukcja szumów) oraz wygodny tryb transparentny, który pozwala słyszeć dźwięki otoczenia bez wyjmowania słuchawek z uszu. Charakteryzuje też je aż 36 godzin działania dzięki etui ładującemu. Możesz korzystać z nich również w deszczu – są wodoodporne. Najważniejszy jest jednak dźwięk. Zwiększona dynamika (101 dB), pasmo przenoszenia 20-20 000 Hz oraz impedancja (32 ohm) zapewniają mocny, wyraźny i czysty dźwięk, także podczas rozmów telefonicznych – słuchawki są  wyposażone w dwa mikrofony, dzięki czemu głos rozmówcy jest oddzielany od dźwięków otoczenia. Model S180 łączy się za pomocą Bluetooth 5.0, mają również funkcję True Wireless, mogą pracować niezależnie. Do wyboru jest wersja czarna i biała. Można je obecnie kupić w cenie 199 złotych.

Słuchawki bezprzewodowe

TCL Moveaudio S180

Kolejny model TCL Moveaudio S200 to znowu propozycja dla tych, którzy nie przepadają za słuchawkami dokanałowymi, a jednocześnie cenią sobie dynamiczny, wysokiej jakości dźwięk. Jeśli lubimy rozmawiać, cztery mikrofony zadbają o wyraźny głos rozmówcy. Funkcja wykrywania automatycznie zatrzyma muzykę, gdy wyjmiemy słuchawki z uszu. Z etui ładującym można korzystać ze słuchawek przez 23 godziny. Sterowanie głosowe, szybkie łączenie dzięki usłudze Google Fast Pair 2.0, Bluetooth 5.0, a przede wszystkim mocny, dynamiczny dźwięk z wyraźnym basem to dodatkowe zalety. Słuchawki są dostępne na polskim rynku w kolorach: czarnym i białym. Sugerowana cena – 249 złotych.

Słuchawki bezprzewodowe

TCL Moveaudio S200

Koneserom najwyższej jakości dźwięku przypadnie do gustu hi-endowy model serii TCL Moveaudio S600, który powstał w oparciu o najnowsze technologie audio. Każdy szczegół został gruntownie przemyślany, a materiały, z których zostały wykonane słuchawki S600, są najwyższej jakości. Zastosowane przetworniki słuchawek mają 10 mm średnicy, co przekłada się na głęboki, soczysty dźwięk. Słuchawki doskonale dopasowują się do uszu. Warto wspomnieć o wysokiej jakości rozmów, dzięki systemom ENC oraz ANC, a także wygodnej obsłudze zarówno głosowej (Google, Siri), jak i dotykowej. Słuchawki można obsługiwać również korzystając z dedykowanej aplikacji TCL. TCL Moveaudio S600 umożliwiają nieprzerwane słuchanie muzyki czy prowadzenie rozmów aż przez 8 godzin, a etui ładujące wydłuża ten czas aż do 32 godzin! Dostępne w eleganckiej czerni. Sugerowana cena – 499 złotych.

Słuchawki bezprzewodowe

TCL Moveaudio S600

2022-10-03
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket