CREATIVE

Słuchawki dla graczy Sound Blaster Blaze V2

Słuchawki dla graczy

Słuchawki z oprogramowaniem Sound Blaster Studio Essential

Creative Technology odnawia ceniony przez graczy zestaw słuchawkowy Sound Blaster Blaze V2 pozostawiając wszystkie najlepsze atuty cenionego modelu Sound Blaster Blaze i wprowadza go do sprzedaży na rynek europejski.

Producent zadbał o to, aby słuchawki oferowały wysoki komfort użytkowania. Są wyjątkowo lekkie (187 g) i bardzo dobrze zaprojektowane. Słuchawki typu zamkniętego z muszlami wokół usznymi zostały tak skonstruowane by zmniejszyć niepożądane zakłócenia w tle, zaś dzięki miękkim, pluszowym, aksamitnym nausznikom i regulowanemu, wyściełanemu pałąkowi, Blaze w  wersji 2 zapewnią wygodę długotrwałego użytkowania.

Wysoką jakość dźwięku osiągnięto głównie dzięki indywidualnie skalibrowanym przetwornikom z magnesem neodymowym o średnicy 40 mm, typu Full Spectrum. W praktyce oznacza to, że jakość dźwięku jest bardzo dobra. Precyzyjne wysokie tony, wyraźna średnica, szeroka scena, głębia, pozycjonowanie i bogactwo tonów niskich to klucz do niezapomnianych wrażeń podczas słuchania ulubionej muzyki, oglądania filmów a zwłaszcza grania w ulubione gry. Zestaw słuchawkowy jest kompatybilny z komputerami PC i Mac, a także konsolami PlayStation, Xbox i Nintendo Switch.

Nowe wydanie Blazów zmieniono dosłownie kosmetycznie. Z obudowy słuchawek znikają czerwone wstawki, które są zamienione na kolor czarny i srebrno-szary. Kolejna zmiana to nowy 2,5 metrowy przewód, który zostaje dostosowany do dzisiejszych standardów. Zamiast dwóch osobnych złączy minijack 3,5 mm, zostaje zastosowany pozłacany 4-polowy minijack 3,5 mm (CITA). Na przewodzie znajduje się ten sam pilot zdalnego sterowania, co w poprzedniej wersji. Na pilocie znajdziemy pokrętło regulacji poziomu głośności i przycisk, który umożliwia wyciszenie mikrofonu. Sam mikrofon z ulepszoną redukcji szumów ma możliwość demontażu.

Słuchawki dla graczy

Ostatnia i jedna z istotniejszych zmian to dedykowana aplikacja kompatybilna jedynie z środowiskiem Windows. Po aktywacji oprogramowania Sound Blaster Studio Essential na komputerze z systemem Windows, mamy możliwość skorzystania z wielu dodatkowych funkcji odtwarzania, takich jak: Tryb dźwięku, Wirtualny dźwięk 7,1, Silnik akustyczny, Korektor graficzny (EQ), CrystalVoice, Dialog+, Smart Volume, Mikser, Konfiguracja ustawień odtwarzania i nagrywania, Możliwość przełączenia się pomiędzy słuchawkami a głośnikami.

W przypadku mikrofonu podłączonego do zestawu słuchawkowego można uzyskać dodatkowy dostęp do większej liczby ustawień: Redukcja szumów, Acoustic Echo Cancellation (Anulowanie echa akustycznego), Inteligentna głośność - wyraźne słyszenie bez konieczności krzyczenia lub szeptania, Morfowanie głosu - przekształcaj swój głos w różne brzmienia i akcenty, Korektor mikrofonu - popraw wydajność mikrofonu i jakość głosu. Creative Blaze V2 można zakupić w cenie 184 zł.

Słuchawki dla graczy
2022-10-03
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket