DENON

Zestaw komponentów audio z serii 900

Zestaw komponentów audio z

Na targach 2022 High End Show w Monachium premierę miały wzmacniacz sieciowy PMA-900HNE oraz odtwarzacz CD DCD-900NE w znormalizowanych obudowach. Są już dostępne w polskich sklepach.

PMA-900HNE jest pierwszym zintegrowany wzmacniaczem sieciowym Denona z platformą HEOS Built-in. PMA-900HNE podczas oglądania telewizji, grania w gry lub słuchania muzyki zapewni wyjątkowe wrażenia słuchowe stereo, a wszystko to w przystępnej cenie. Model ten został wyposażony w zaawansowany wysokoprądowy wzmacniacz o mocy 85 W na kanał oraz ponadwymiarowy zasilacz, co zapewnia doskonałą jakość dźwięku z każdego typu głośnika. Oferuje precyzyjne odwzorowanie szczegółów, obrazowanie i równowagę, których miłośnicy muzyki oczekują od marki Denon. PMA-900HNE umożliwia streaming dźwięku dzięki łączności z siecią Wi-Fi, zapewniając dostęp do niemal nieograniczonej ilości treści od popularnych dostawców usług, a także wygodę AirPlay 2, Bluetooth i możliwość odtwarzania dźwięku w wielu pomieszczeniach dzięki platformie HEOS Built-in. PMA-900HNE jest kompatybilny z cyfrowymi plikami audio o dużej rozdzielczości ALAC, FLAC i bezstratnymi plikami WAV o rozdzielczości do 24 bit/192 kHz, a także ze ścieżkami DSD 2,8 MHz oraz 5,6 MHz (audiofilski format płyt SACD).

Z wzmacniaczem PMA-900HNE może współpracować odtwarzacz CD Denon DCD-900NE, tworząc kompletny zestaw zdolny do odtwarzania każdego rodzaju muzyki cyfrowej. Inżynierowie Denona zastosowali najbardziej zaawansowany proces przetwarzania i filtrowania sygnału cyfrowego AL32 Processing Plus, który odtwarza każde nagranie z precyzją i czystością. Zintegrowany port USB umożliwia odtwarzanie plików audio w dużej rozdzielczości PCM 192 kHz/24 bit i DSD 2,8 MHz/5,6 MHz. Odporna na wibracje konstrukcja izoluje odtwarzacz od niepożądanych zakłóceń, dostarczając tylko najczystszy sygnał audio w każdym systemie. W połączeniu ze wzmacniaczem Denon PMA-900HNE, słuchacze będą mogli cieszyć się swoją kolekcją płyt CD w najlepszej jakości. Nowości będę dostępne u autoryzowanych dealerów sprzętu marki Denon w cenach: DCD-900NE – 2399 zł , PMA-900HNE – 4699 zł.

Zestaw komponentów audio z
2022-08-28
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket