CREATIVE

Mobilny soundbar Bluetooth Stage Air V2

Mobilny soundbar

Creative Technology wprowadza na polski rynek drugi model soundbara z linii AIR. Soundbar został zaprojektowany z myślą o użytkownikach, którzy potrzebują mobilności dla swoich źródeł odtwarzania.

Nową grającą belkę wyposażono w konwertery cyfrowo-analogowe (DAC), pozwalające wykorzystać głośnik jako kartę dźwiękową, którą możemy połączyć z komputerem za pomocą dołączonego kabla USB-C – USB-A. Na jednym kablu mamy możliwość jednoczesnego zasilania urządzenia i odtwarzania dźwięku. Dźwięk został wzbogacony o tony niskie za pomocą powiększonej membrany pasywnej, a źródłem średnich i wysokich tonów są na nowo zaprojektowane dwa przetworniki pełnozakresowe. Pasmo przenoszenia wynosi 80 Hz – 20 kHz, a moc wyjściowa: 10 W RMS.

Creative Stage Air V2 to głośnik, który obsługuje łączność bezprzewodową (Bluetooth 5.3). Profile obsługiwane przez Bluetooth to A2DP (bezprzewodowy stereofoniczny Bluetooth) i AVRCP (zdalne sterowanie Bluetooth).

Soundbar jest kompatybilny z takimi urządzeniami jak PC, Mac, PS4, PS5, Nintendo Switch, urządzeniami mobilnymi i innymi urządzeniami wykorzystującymi analogowe połączenie za pomocą złącza minijack 3,5 mm. Głośnik w trybie bezprzewodowym pozwala na odtwarzanie ulubionej muzyki do 6 godzin na pełnym naładowaniu baterii litowo-jonowej (czas ładowania do 3 godzin). Soundbar Creative Stage Air V2 ma masę 1,23 kg i wymiary (dł. × szer. × wys.): 410 × 94 × 75 mm. Soundbar można zakupić w cenie 283 zł.

Mobilny soundbar
2022-08-28
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket