GRUPA POLSAT

Disney + w ofertach Polsat Box, Plusa, Netii i Polsat Box Go

Disney +

W dniu premiery w Polsce, usługa Disney+ pojawiła się w ofertach Polsat Box, Plusa, Netii i Polsat Box Go. Grupa Polsat Plus to jedyny operator usług płatnej telewizji i telekomunikacyjny w Polsce, który będzie oferował serwis VoD Disney+.

Nowi i obecni klienci Polsat Box, Plusa, Netii i Polsat Box Go będą mogli korzystać z atrakcyjnych ofert łączonych z Disney+. Oferujący oryginalne produkcje na wyłączność, tysiące odcinków seriali i filmów od Disneya, Pixara, Marvela, National Geographic, ze świata Gwiezdnych wojen oraz treści rozrywkowe pod marką Star Disney+, to serwis s treamingowy będący domem dla wielu uwielbianych na całym świecie historii.

Disney+ znajdzie się w ofertach telewizyjnych Polsat Box: satelitarnej, kablowej IPTV i internetowej: już za 35 zł/mies. Klient otrzyma kilkadziesiąt kanałów tv (51 kanałów tv w ofercie telewizji satelitarnej i IPTV oraz 29 kanałów tv w ofercie telewizji internetowej) razem z dostępem do Disney+, w ofertach z pakietem L z wybranymi pakietami dodatkowymi i abonamentem od 100 zł/mies. Dostęp do Disney+ klienci Polsat Box otrzymają w cenie oferty, przez cały okres umowy. W Polsat Box Go pojawi się nowy pakiet, w którym znajdą się wszystkie treści z pakietu Polsat Box Go Premium, wzbogacone o dostęp do Disney+. Promocyjna cena pakietu Polsat Box Go Premium z Disney+ to 50 zł/mies. W Plusie Disney+ będzie dostępny bez opłat przez rok w każdym abonamencie głosowym oraz internetowym (Internet 5G/LTE i Plus Światłowód). I na koniec w Netii atrakcyjny serwis VoD będzie dostępny bez opłat przez rok w ofertach szybkiego, stacjonarnego dostępu do internetu oraz pakietach z usługami TV, bez opłat aż przez 2 lata za połączenie 3 usług abonamentowych (Internet, TV, telefon komórkowy z przeniesieniem numeru).  

2022-07-04
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket