HIKOKI

Magazyn produktowy „Hikoki Highlights”

Magazyn produktowy

Ukazujący się dwa razy w roku magazyn produktowy „Hikoki Highlights” prezentuje najnowsze urządzenia dostępne w ofercie marki. W wydaniu wiosna – jesień nie zabrakło również atrakcyjnych promocji kierowanych do klientów.

Na 48 stronach firma prezentuje zarówno najnowsze produkty, jak i klasyczne urządzenia, które wykonawcy znają i cenią od lat. Jedną z wartych uwagi nowości jest wkrętarka udarowa WH36DC, mająca pięć ustawień momentu obrotowego. Dzięki temu bardzo łatwo jest ją optymalnie dostosować do każdego zadania, co sprawia, że jest szybka i wydajna. Wykorzystanie zasilania Multi Volt pozwoliło nie tylko na wszechstronność, ale również uzyskanie dużej mocy, dzięki której sprzęt radzi sobie z najcięższymi pracami. System ten rozwija się niezwykle dynamicznie i już dziś może zasilać ponad 100 narzędzi o napięciu 18 lub 36 V.

Oczywiście, elektronarzędzia potrzebują odpowiedniego osprzętu. Dlatego Hikoki prezentuje nowe gwoździe i brzeszczoty z serii Proline nadające się do każdego zastosowania. Kolejną z licznych ofert jest rozszerzona gama akumulatorowych gwoździarek. Jedną z nich jest gwoździarka wykończeniowa NT1865DA, która wbija do 1200 gwoździ na jednym ładowaniu akumulatora, a jej konstrukcja pozwala użytkownikowi na obsługę pod dowolnym kątem. Klienci mogą skorzystać również z atrakcyjnych promocji na zestawy startowe elektronarzędzi lub stworzyć taki zestaw samemu oraz nabyć w atrakcyjnej cenie walizkę systemową, ładowarkę oraz akumulatory.

 

 

Magazyn produktowy
2022-06-02
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket