HORN DISTRIBUTION , WILSON

Grają wspólnie z Orkiestrą w 30 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Grają wspólnie z Orkiestrą

Warszawa, 25 stycznia 2022 r - Jest nam niezmiernie miło poinformować, że jak w poprzednich latach Grupa firm Horn dokłada swoje cegiełki po raz kolejny do wielkiej akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W tym roku wraz z marką Wilson przekazaliśmy na specjalnych aukcjach charytatywnych Allegro dla WOŚP, 5 zestawów atrakcyjnych produktów w specjalnie przygotowanych edycjach.

W licytacjach biorą udział 2 zestawy kolumn głośnikowych w stylu vintage – Wilson Classic wraz z podstawami. Kolumny oznaczone zostały specjalnymi, grawerowanymi emblematami z logo 30 Finału WOŚP na maskownicy, tabliczkami znamionowymi z tym samym logo i dedykacją w języku angielskim „Prepared with pride for the Great Orchestra of Christmas Charity, 3-th Finale, 30th January 2022” („Przygotowane z dumą dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, 30. Finał, 30 stycznia 2022 r.”). Również podstawy zyskały specjalne emblematy. Do kompletu zostały dołączone pamiątkowe certyfikaty autentyczności z podpisami zespołu Wilson oraz firmowy kalendarz 2022.

3 kolejne produkty wystawione na aukcjach to zestawy głośników bezprzewodowych Wilson ONE xD, również oznaczone grawerowanym emblematem 30 finału WOŚP i dołączonymi pamiątkowymi certyfikatami autentyczności oraz firmowym kalendarzem. Aby wyróżnić każdą z aukcji i same głośniki ONE xD, nadaliśmy im „imiona” – Akord, Bas i Tenor, które zostały uwzględnione na certyfikatach. Wszystkie z licytowanych zestawów stanowią świetną pamiątkę udziału w tak szlachetnym przedsięwzięciu, specjalnym dodatkowo z okazji swojej 30-tej edycji. To niezwykły zbieg okoliczności, gdyż również Horn obchodził w zeszłym roku swoje 30 urodziny. Życzymy Orkiestrze wielu kolejnych lat z tak spektakularnymi sukcesami jak dotychczas. Wszystke ze wspomnianych aukcji dostępne są do końca 4 lutego 2022 roku, w wydzielonej sekcji Allegro pod adresem https://bit.ly/WilsondlaWOŚP 

2022-01-25
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket