POLSAT BOX

Nowa kampania promocyjna

Nowa

Ruszyła nowa kampania reklamowa Polsat Box (wcześniej Cyfrowy Polsat), promująca propozycje świąteczne operatora – nowy pakiet podstawowy M Sport za 60 zł/mies. dostępny w telewizji satelitarnej i kablowej IPTV, 3 miesiące pełnej oferty bez opłat i dekoder 4K już od 1 zł.

Nowy pakiet podstawowy M Sport to 69 różnorodnych kanałów dla całej rodziny wzbogaconych o stacje: Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów UEFA, Eleven Sports z m.in. włoską Serie A TIM, hiszpańską La-Liga Santander i wyścigami Formuły 1 oraz promocyjnie Canal+ Sport 3 i 4 z PKO BP Ekstraklasą za 0 zł. Dodatkowy pakiet Sport Max za 30 zł/mies. (możliwość dokupienia do pakietu podstawowego L) zapewnia dostęp do kanałów Polsat Sport Premium, Eleven Sports oraz promocyjnie, bez dodatkowych opłat, kanały z pakietu Canal+ Sport 3 i 4 z PKO BP Ekstraklasą.

Abonenci telewizji satelitarnej i kablowej IPTV mogą teraz wybierać spośród 4 pakietów podstawowych od 20 zł/mies. – S, M, M Sport i L – oraz 4 sportowych pakietów dodatkowych: Polsat Sport Premium za 20 zł/mies., Eleven Sports za 10 zł/mies., Canal+ Sport 3 i 4 za 10 zł/mies. i nowego Sport Max za 30 zł/mies. Poza zestawami kanałów sportowych dostępne są także filmowe pakiety premium: HBO z serwisem HBO Go w cenie 20 zł/mies., Cinemax za 10 zł/mies. i FilmBox również za 10 zł/mies., a także z kanałami z bajkami – pakiet Dzieci w cenie 10 zł/mies. Dodatkowo, w ramach świątecznej promocji, abonenci Polsat Box mogą otrzymać 100 zł zwrotu od Plusa za przeniesienie numeru telefonu do tej sieci.

2021-12-24
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket