TCL

Telewizor TCL 8K X9 i robot TCL Sweeva 6500 z nagrodami CES 2022

Telewizor TCL 8K X9 i robot TCL Sweeva 6500

TCL Electronics, jeden z największych producentów telewizorów na świecie i wiodący dostawca elektroniki użytkowej poinformował właśnie, że jego dwa produkty otrzymały tytuły CES® 2022 Innovation Awards Honorees. Telewizor TCL 8K OD Zero Mini LED X9 (X925 PRO) zdobył prestiżową nagrodę „Best of Innovation”, a robot odkurzający Sweeva 6500 zdobył wyróżnienie „Innovation Awards”.

 

Jesteśmy zaszczyceni, że dwa z naszych produktów zostały uhonorowane nagrodą CES 2022 Innovation Awards. Dziękujemy stowarzyszeniu Consumer Technology Association (CTA)® za to wyróżnienie. Jest ono potwierdzeniem naszych wysiłków, w których nieustannie staramy się inspirować i przekraczać granice innowacji. Naszym celem jest dostarczanie klientom najlepszych na rynku technologii i nie możemy się już doczekać spotkania z Wami na targach CES 2022 w styczniu przyszłego roku”, mówi Shaoyong Zhang, dyrektor generalny TCL Electronics.

X9 (X925 PRO) jest pierwszym telewizorem wyposażonym w najnowszej generacji podświetlenie Mini LED firmy TCL – technologię wyświetlania OD Zero. 85-calowy telewizor oferuje rewolucyjną wydajność obrazu, ma niezwykle smukłą obudowę i obsługuje technologię otaczającego dźwięku w połączeniu ze spersonalizowanym doświadczaniem możliwości oferowanych przez Google TV. TCL X9 (X925 PRO) obsługuje wyjątkową rozdzielczość. Jego wyświetlacz 8K posiada ponad 33 miliony pikseli, gwarantujących niesamowite doznania podczas oglądania obrazu w ultrawysokiej rozdzielczości, która jest cztery razy większa niż w przypadku telewizorów 4K. Oprócz imponującej wydajności wyświetlania, TCL X9 (X925 PRO) zapewnia najwyższej klasy doznania dźwiękowe. Dzieje się tak dzięki rozbudowanemu systemowi audio dostrojonemu przez firmę Onkyo, który w połączeniu z technologią dźwięku przestrzennego Dolby Atmos® tworzy doskonałą scenę dźwiękową.

2021-11-30
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket