GRUPA POLSAT

Zmiana logotypów marek Grupy Polsat Plus

Zmiana logotypów

Rozpoczyna się zapowiedziana w czerwcu zmiana logotypów Grupy Polsat Plus. Marki Polsat i Plus będą miały nowe logotypy, a marka Cyfrowy Polsat zmieni się w nową markę – Polsat Box. Ipla i Cyfrowy Polsat Go zmienią się w jeden serwis Polsat Box Go.

Wszystkie logotypy głównych marek będą spójne, tak aby klienci i widzowie wiedzieli, że są to marki z Grupy Polsat Plus. Tym, co łączy wszystkie marki, jest możliwość wyboru przez każdego klienta i widza w dowolny sposób, w wybranym przez siebie czasie i miejscu indywidualnie dobranych usług, produktów i treści w atrakcyjnej cenie. W obszarze wizualnym i komunikacyjnym następuje harmonizacja strategiczna marek. Powstaje także nowy serwis i aplikacja – Polsat Go, który będzie oferował online bezpłatny dostęp do najlepszych treści Telewizji Polsat w modelu z reklamami.

– Nasze kluczowe i podstawowe marki to Plus, Polsat i Polsat Box. Oferujemy milionom naszych widzów i klientów pakiet wielu usług, z których każdy może wybrać to, co jest dla niego najlepsze i co mu najbardziej odpowiada, w atrakcyjnej cenie. Plus łączy ludzi – dzięki najnowocześniejszym usługom telekomunikacyjnym i najlepszemu w Polsce internetowi 5G umożliwia wszystkim komunikowanie się, pracę, naukę, surfowanie w Internecie bez ograniczeń czy rozwijanie swoich firm. Dzięki Polsatowi mogą cieszyć się kontentem i przeżywać emocje, jakie się z nim wiążą. Polsat Box to platforma, która zapewni dostęp do różnorodnych treści w wybranym przez siebie miejscu, czasie i sposobie – a Polsat Box Go zapewni ten dostęp online na dowolnym urządzeniu. Każda marka zapewnia odbiorcom możliwość wyboru tego, czego chcą i potrzebują. Wszystkie nasze marki łączy hasło: Wybierz swoje wszystko – mówi Mirosław Błaszczyk, prezes zarządu Cyfrowego Polsatu i Polkomtela, operatora sieci Plus. Zmiany będą wprowadzane przez najbliższych kilka tygodni, tak aby klienci i widzowie mogli się z nimi spokojnie zapoznać.

2021-08-27
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket