MIO

Wideorejestrator MiVue818

Wideorejestrator

Marka Mio poszerzyła gamę produktów z serii 800 o nowy model – Mio MiVue 818 z innowacyjnymi funkcjami „znajdź mój pojazd” oraz ewidencją przebiegu trasy.

Pierwsza z nich przyda się z pewnością wszystkim tym, którym zdarza się zapomnieć, gdzie zaparkowali swoje auto. Mowa o funkcji „znajdź mój pojazd”. Wystarczy włączyć aplikację MiVue Pro App na smartfonie i połączyć telefon za pomocą Bluetooth z wideorejestratorem. Gdy zakończymy trasę, kamera wyśle współrzędne miejsca, gdzie zostawiliśmy samochód, do naszego smartfona. W momencie powrotu do auta MiVue Pro App określi nasze aktualne położenie i z dokładnością do kilku metrów wytyczy drogę do miejsca, gdzie znajduje się samochód.

Kolejna z funkcji dostępnych tylko w Mio MiVue 818 to „ewidencja przebiegu”. Jest ona szczególnie przydatna małym firmom, które posiadają kilka służbowych samochodów i szukają sposobu na sprawdzenie, do jakich celów są użytkowany przez pracowników. Przyda się ona również tym kierowcom, którzy chcą mieć w jednym miejscu zebrane informacje, z jaką intensywnością korzystają ze swojego auta. Wystarczy sparować smartfon za pomocą Bluetooth i aplikacji Mio z MiVue 818, a następnie uruchomić funkcję. Dzięki temu wideorejestrator zapamięta dane o tym, w jakim czasie, kiedy oraz ile kilometrów przejechaliśmy. Przy użyciu aplikacji MiVue Pro App za pomocą odpowiednich tagów można określić, czy był to przejazd służbowy czy prywatny. Aplikacja pozwoli również wygenerować czytelny raport w formacie pdf. Wśród pozostałych funkcji warto zwrócić uwagę na informowanie kierowcy o zbliżaniu się do radaru i tryb parkingowy. Obraz jest rejestrowany nawet w rozdzielczości 2K 1440p. Wyświetlacz ma przekątną 2,7 cala. Cena: 649 zł.

2021-07-26
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket