ENERGIZER

Produkty mobilne marki Energizer w ofercie Horn Distribution SA

Produkty mobilne marki Energizer

Do szerokiej gamy produktów mobilnych w ofercie dystrybucyjnej firmy Horn dołączają nowoczesne linie powerbanków, ładowarek indukcyjnych i akcesoriów zasilających marki Energizer.

Jakość elementów zasilających w urządzeniach mobilnych ma istotne znaczenie dla użytkowników w ruchu. Ich rosnące wymagania dotyczące czasu pracy urządzeń osobistych, takich jak smartfony, słuchawki i szereg innych pracujących „w drodze”, często przekraczają możliwości tychże urządzeń. W tym miejscu idealnie sprawdzają się powerbanki dostosowane do codziennych potrzeb. Oferta rynkowa powerbanków i indukcyjnych rozwiązań zasilających jest znaczna i bardzo zróżnicowana. Nie bez powodu dystrybutor Horn zdecydował się na markę Energizer, której znajomość wśród użytkowników urządzeń elektronicznych jest powszechna, a jakość produktów uznana. W Ofercie Horn Distribution Energizer debiutuje trzema liniami powerbanków o różnych zastosowaniach i możliwościach: Max, Ultimate i HighTech oraz grupą ładowarek indukcyjnych do smartfonów.

Energizer jest światowym liderem w dostarczaniu rozwiązań energetycznych z pełnym asortymentem produktów, w tym baterii marki Energizer, takich jak Energizer MAX premium alkaline, Energizer Ultimate Lithium, Energizer Advanced Lithium; akumulatorów i systemów ładowania oraz przenośnych latarek i akcesoriów.

Energizer kontynuuje swoją rolę innowatora w dziedzinie technologii, definiując na nowo konstrukcje powerbanków i rozwiązania w zakresie ładowania bezprzewodowego, aby zaspokoić potrzeby aktywnego stylu życia użytkowników dziś i w przyszłości dzięki swoim produktom.

Produkty mobilne marki Energizer
2021-07-26
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket