4SWISS

Krystalicznie czysta woda w Twoim domu

Krystalicznie czysta woda

Picie wody z kranu ma wiele zalet. Przede wszystkim jest to rozwiązanie ekologiczne, ale także ekonomiczne i wygodne. Jeśli obawiamy się o jakość kranówki, warto zaopatrzyć się w odpowiedni system filtracji.

Do wyboru mamy m.in. poręczne dzbanki filtrujące czy systemy odwróconej osmozy (montowane np. pod kuchennym zlewem). Jednak każde z tych rozwiązań ma swoje wady i zalety. Dobrym rozwiązaniem może okazać się instalacja domowego systemu filtrowania wody 4Swiss WFF021. Dzięki niemu otrzymamy zawsze świeżą, krystalicznie czystą wodę, bogatą w cenne minerały i pozbawioną drobinek mikroplastiku.

Kompaktowe wymiary i wyjątkowe wzornictwo

Kompaktowe wymiary

System 4Swiss WFF021 ma kompaktową budowę i nowoczesny design. Dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej i srebrno-białej. Urządzenie pobiera wodę bezpośrednio z instalacji wodociągowej i poddaje ją zaawansowanej 5-stopniowej fi ltracji, podczas której wykorzystywane są trzy niezależne wymienne wkłady:

  • filtr Sediment – usuwa mikrocząsteczki (do 5 μm), takie jak rdza, ziemia, piasek, pył i utlenione zanieczyszczenia;
  • filtr Natural Plus – ma 3 obszary działania: mikrosiatka usuwa zanieczyszczenia, węgiel aktywny działa antybakteryjnie, a ceramiczne kuleczki wzbogacają wodę w morskie minerały – wapń, magnez, potas, żelazo, mangan, tytan, fosfor i krzem;
  • filtr Nano Positive Plus – usuwa metale ciężkie, chlor i lotne związki organiczne, a także 99,99 proc. wirusów i bakterii.

W trosce o środowisko i nie tylko

W trosce o środowisko

Rezygnując z wody butelkowanej na rzecz filtrowania, ograniczamy produkcję ogromnych ilości śmieci, a przy tym oszczędzamy pieniądze. Filtrując wodę w domu nie zaśmiecamy środowiska plastikowymi butelkami, których rozkład trwa od 400 do nawet 500 lat, a tylko 5 do 10 proc. wyprodukowanego na świecie plastiku podlega recyklingowi. Według zaleceń dietetyków powinniśmy wypijać dziennie około 2 litrów wody. 1 litr wody butelkowanej to koszt około 1,33 zł. Za taką samą ilość wody z sieci wodociągowej zapłacimy 0,37 gr. Przefiltrowanie jej w domowym systemie filtrowania wody 4Swiss WFF021 kosztuje nas zaledwie 7 groszy! Stały dostęp do krystalicznie czystej wody, to także brak nieplanowanych kursów do sklepu, dźwigania ciężkich zgrzewek wody czy konieczności oczekiwania na przefiltrowanie wody w dzbanku.

Najważniejsze cechy systemu filtrowania wody 4Swiss WFF021:

Najważniejsze cechy

  • konstrukcja bezzbiornikowa – filtrowanie wody na bieżąco pobieranej z instalacji wodociągowej;
  • 5-stopniowy system filtrowania zgrupowany w 3 niezależnych wkładach (poza dokładnym oczyszczaniem woda jest również mineralizowana);
  • łatwy montaż (zajmuje ok. 5 min);
  • 4 intuicyjne tryby dozowania i duża wydajność;
  • rzadka wymiana wkładów filtrujących;
  • doskonały smak wody;
  • koszt to tylko 7 gr za litr przefiltrowanej wody.

2021-07-02
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket