CONCEPT

Czajniki elektryczne RK3310 i RK3311 Nordic

Czajniki elektryczne

Oferta marki Concept wzbogaciła się o dwa stylowe czajniki inspirowane skandynawskim wzornictwem. Model RK3310 został wykończony w kremowym kolorze, a RK3011 w czarnym.

Czajniki Concept RK3310 i RK3311 Nordic to połączenie nowoczesnego skandynawskiego designu i jakości wykonania. Stal nierdzewna z elegancką matową powierzchnią i dodatkami o wyglądzie drewna to nie tylko gwarancja estetycznej przyjemności, ale także trwałości i jakości. Doskonale wpisuje się w nowoczesną i tradycyjną kuchnię. Nie wpływa także w żaden sposób na smak wody. Materiał jest również łatwy w czyszczeniu. Pojemność czajnika to 1,7 l, co pozwala na przygotowanie wrzątku na około siedem filiżanek napoju. Czajniki z serii Nordic wyposażono w złącze brytyjskiej marki Strix, które jest gwarancją najlepszej jakości i trwałości urządzenia. Maksymalna moc czajników to 2200 W, co umożliwia szybkie zagotowanie wody.

Czajniki mają w zdejmowaną pokrywę ze zintegrowanym filtrem, który zapobiega osadzaniu się osadu, i dużym otworem do wygodnego napełniania wodą. Gładkie dno z ukrytą grzałką zapobiega osadzaniu się brudu. Duży wskaźnik wody pod rączką zapewnia podgląd ilości wody w czajniku. Czajniki wyposażono w praktyczną obrotową podstawę z miejscem na przechowywanie nadmiaru przewodu, na której można postawić czajnik pod dowolnym kątem. Maksymalna długość przewodu zasilającego to 80 cm.

Czajniki wyposażone są w potrójny system bezpieczeństwa. Dzięki temu wyłącza się automatycznie, gdy osiągnięty zostanie punkt wrzenia, jeśli zdejmiemy je z podstawy lub przypadkowo włączymy je „na pusto”. Główny wyłącznik służy jako wskaźnik działania i zapala się po każdym włączeniu czajnika. Podstawa czajników ma również antypoślizgowe nóżki, zapewniające doskonałą stabilność. Dzięki dwóm wariantom kolorystycznym z łatwością dobierzemy model idealnie dopasowany od kuchni. Masa czajnika bez wody to jedynie nieco ponad 1,4 kg.

Czajniki elektryczne
2021-05-13
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket