CONCEPT

Obchodzi 30. urodziny

Obchodzi

Firma Concept już od 30 lat oferuje klientom sprzęt AGD. Jej początki sięgają 1991 r., kiedy to Jindřich Valenta otworzył swój pierwszy sklep z artykułami gospodarstwa domowego

Stało się podwaliną jego dalszej działalności biznesowej. W 2003 r.postanowił otworzyć oddziały swojej firmy Elko-Valenta w Polsce i na Słowacji. Początkowo jej działalność koncentrowała się na drobnym sprzęcie AGD, a pierwsze urządzenia do zabudowy trafiły do oferty w 2008 r. Firma stale rozszerzała portoflio, by w 2014 r. wprowadzić na rynek lodówki z serii Quattro oraz Retro, a rok później urządzenia wolnostojące. Obecnie Concept jest jednym z głównych dostawców sprzętu AGD w Czechach, na Słowacji oraz w Polsce. Polskie przedstawicielstwo firmy ma swoją siedzibę we Wrocławiu.

Dziś firma Concept oferuje pełna gamę sprzętu AGD z różnych segmentów i nie pozostaje obojętna na rynkowe trendy. Wśród ostatnich nowości wymienić można odkurzacze bezprzewodowe czy funkcjonalne roboty sprzątające z zaawansowanymi systemami nawigacji i sterowane z poziomu aplikacji na smartfony. Concept nie skupia się wyłącznie na produktach od strony technicznej, aby spełniały swoje zadanie, ale przywiązuje ogromną wagę do sztuki projektowania. Tworzy linie produktów, które idealnie pasują do każdego gospodarstwa domowego, komponując się w nim w jednolitą całość.

Pod względem technicznym jakość zapewniają wyspecjalizowany zespół przygotowawczy i międzynarodowe laboratoria badawcze. Producent zwraca również uwagę na praktyczny aspekt urządzeń, a dzięki usługom obsługi posprzedażowej ma możliwość bieżącej kontroli jakości oferowanych produktów.

2021-05-13
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket