VESTFROST

Chłodziarkozamrażarka VR-FB492-2H0P

Chłodziarkozamrażarka

W ofercie marki Vestfrost dostępna jest wolnostojąca chłodziarkozamrażarka VR-FB492-2H0P, która zadba nie tylko o bezpieczeństwo przechowywanej żywności, ale także o zdrowie i wygodę użytkowników, a także domowy budżet. Na uwagę zasługuje ponadto minimalistyczny, nowoczesny design urządzenia.

Możliwości techniczne, które skrywają się za drzwiami modelu VR-FB492-2H0P, pozwalają zadbać o utrzymanie przechowywanych produktów świeżych możliwie jak najdłużej. W chłodziarce znajduje się szuflada z regulacją wilgotności, idealna do przechowywania warzyw i owoców. Zastosowany w niej filtr Maxi Fresh redukuje poziom etylenu, który naturalnie uwalniana się z roślin w procesie dojrzewania, ale negatywnie wpływa na warzywa i owoce, przyspieszając ich starzenie się. Do dyspozycji użytkownika są ponadto cztery praktyczne szklane półki w komorze chłodzenia i kolejne cztery na drzwiach. Jedna z półek chłodziarki jest składana (dzięki teleskopowej konstrukcji vShelf). Pozwala to wygodnie zmieścić w lodówce np. wysoki dzbanek z napojem.

Dostępna jest też tzw. komora zero. Jej zadaniem jest utrzymywanie optymalnego poziomu wilgotności oraz temperatury, dzięki czemu możemy znacznie dłużej przechowywać świeże produkty, bez potrzeby zamrażania czy rozmrażania. Doskonale sprawdzi się w wypadku tych artykułów, które psują się szybko, jak mięso czy ryby.

Vestfrost, jako renomowany producent winiarek, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że wino potrzebuje odpowiednich warunków do przechowywania. Chłodziarka została więc wyposażona w specjalne miejsce, które można przeznaczyć właśnie na butelki z winem, jednocześnie nie zajmując dużo cennej przestrzeni wewnątrz urządzenia.

Wnętrze chłodziarki jest podświetlane energooszczędnymi LED-ami, które ulokowano na bokach. Wygodną obsługę zapewnia panel dotykowy Touch Control.

Komora zamrażania skrywa trzy praktyczne szuflady. W wyposażeniu znajduje się również podwójna obrotowa kostkarka do lodu Twisted Icematic o wydajności do 384 kostek na dobę. Została ona umieszczona w górnej części zamrażarki, dzięki czemu korzystanie z niej jest bardzo wygodne.

Zdolność zamrażania urządzenia to 9 kg/24 h. Lodówka ma 70 cm szerokości, 71,2 cm głębokości i 192 cm wysokości. Pojemność użytkowa chłodziarki wynosi 344 l, a zamrażarki 137 l. Roczne zużycie energii nie powinno przekraczać 287 kWh. Poziom hałasu wytwarzanego podczas pracy urządzenia to 41 dB. W ofercie dostępna jest również inoksowa wersja kolorystyczna chłodziarkozamrażarki (model VR-FB492-2H0I).

Chłodziarkozamrażarka
2021-05-05
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket